Tatarek – krajowa marka numer jeden na rynku zasilaczy

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Tatarek jest od wielu lat liderem w produkcji zasilaczy sieciowych, przetwornic, ładowarek, a także automatyki użytkowej do obsługi instalacji grzewczych. Wysoka jakość naszych wyrobów pozwoliła nam na zbudowanie solidnej i ugruntowanej pozycji na rynku europejskim i obecnie właśnie jakość jest najważniejszą cechą charakteryzującą wszystkie nasze produkty.

Tatarek – krajowa marka numer jeden na rynku zasilaczy

Współtwórcami naszego sukcesu są inżynierowie-konstruktorzy, którzy dzięki współpracy z działem produkcji opracowali i wdrożyli do produkcji wiele urządzeń spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Odzwierciedleniem sukcesu firmy na rynkach europejskich jest przyznanie naszej firmie "Złotej Statuetki Jakości Produktu" przez ITM w Genewie oraz "Platynowej Statuetki Jakości Produktu" w Paryżu, a także w ostatnie wyróżnienie w postaci złotego medalu dla najlepszego produktu na międzynarodowych targach w Brnie. Wszystkie produkty oferowane przez firmę Tatarek spełniają normy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie i posiadają certyfikat CE.

Nasze produkty są całkowicie polskimi wyrobami, opracowanymi przez nasze biuro konstrukcyjne i produkowane od podstaw w zakładzie mieszczącym się we Wrocławiu, co pozwala nam na odpowiednie przystosowanie specyfikacji poszczególnych urządzeń typowo pod kątem indywidualnych wymagań klientów.

Profil naszej działalności jest nieustannie modyfikowany w zależności od zapotrzebowania rynku i tym samym jesteśmy w stanie w krótkim czasie zapewnić klientom indywidualne opracowania nawet najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń, które cechuje wysoka jakość wykonania, estetyka i ergonomia obsługi.

Stanowią one niejednokrotnie znakomitą alternatywę dla produktów renomowanych producentów i dosyć często przewyższają je swoimi właściwościami, co dzięki znacznie korzystniejszej skalkulowanym cenom przystosowanym do naszego, jakże specyficznego rynku - pozwala na stałe powiększanie grona naszych odbiorców, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

W ramach naszego bogatego asortymentu oferujemy:

  • zasilacze napięcia zmiennego,
  • zasilacze napięcia stałego stabilizowane i niestabilizowane,
  • zasilacze impulsowe,
  • zasilacze samochodowe,
  • przetwornice i ładowarki akumulatorowe z pełną kontrolą stanu naładowania,
  • ładowarki buforujące 6V i 12V,
  • anteny RTV (kierunkowe, do okólne, szerokopasmowe, logarytmiczne),
  • zasilanie awaryjne do systemów grzewczych.

Oprócz wymienionych produktów, zakład nasz oferuje również pełną paletę usług w zakresie tworzyw sztucznych.

Zakład Elektroniczny Tatarek
www.tatarek.com.pl

Zobacz również