Firma Piekarz - od 20 lat dostarczamy komponenty elektroniczne

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Piekarz sp.j. to spółka z ponaddwudziestoletnią tradycją. Początki działalności sklepu sięgają lat 90. ubiegłego wieku i związane są z największą ówczesną giełdą elektroniczną - warszawskim Wolumenem. Dzięki budowaniu trwałych relacji partnerskich i pozyskiwaniu kontraktów handlowych z polskimi i zagranicznymi producentami od ponad dwóch dekad Firma Piekarz prężnie się rozwija, stale powiększając swój asortyment.

Firma Piekarz - od 20 lat dostarczamy komponenty elektroniczne

Wraz z rosnącą liczbą oferowanych produktów, poszerzaniem działalności oraz zatrudnieniem coraz większej liczby specjalistów, spółka przeniosła się do przestronnej siedziby, w której aktualnie oprócz części biurowej i magazynowej znajduje się także sklep stacjonarny. Jednak ponad 70% zamówień realizowanych jest za pośrednictwem sklepu internetowego.

Podstawową działalnością Firmy Piekarz jest hurtowa i detaliczna sprzedaż części elektronicznych i elektrotechnicznych oraz materiałów dla potrzeb elektroniki, a także produkcja radiatorów aluminiowych. Cały asortyment dostępny jest zarówno w sklepie internetowym www.piekarz.pl, jak i stacjonarnym pod adresem: ul. Wólczyńska 206 w Warszawie.

Spółka od lat zaopatruje sklepy z elektroniką, małych i średnich producentów, instytucje państwowe oraz szerokie grono elektroników-hobbystów. Za sprawą regularnego importu z Chin oferta sklepu jest nieustannie wzbogacana o nowe grupy towarów, m.in. czujniki zbliżeniowe, przyciski sterownicze i obudowy do przycisków, obudowy uniwersalne z ABS, poliwęglanu i aluminium firmy Gainta, rurki termokurczliwe, przewody i akcesoria pomiarowe firmy Amass, przyciski nożne, przekaźniki półprzewodnikowe, wyłączniki krańcowe i wiele innych.

Firmę Piekarz wyróżnia:

 • szeroki asortyment w dostawie bezpośredniej lub z krótkim terminem realizacji
 • premiowanie zakupów hurtowych poprzez atrakcyjne rabaty, z zachowaniem możliwości zakupu przez detalistów
 • realizacja zamówień na różnej długości radiatory spośród dostępnych profili własnej produkcji
 • wysoka jakość oferowanych produktów
 • sprawna realizacja zamówień z wysyłką - w większości w dniu złożenia zamówienia
 • niskie koszty dostawy
 • wiele kanałów składania zamówień - poprzez sklep internetowy, mailowo, telefonicznie, faksem lub osobiście
 • wysokie stany magazynowe, umożliwiające szybką realizację zamówienia
 • duży wybór towarów na indywidualne zamówienie, sprowadzanych w krótkim czasie
 • możliwość obejrzenia, weryfikacji parametrów i zakupu asortymentu w sklepie stacjonarnym
 • stała modernizacja strony internetowej, polegająca m.in. na uzupełnianiu opisów, kart katalogowych i zdjęć, pozwalająca na wybór optymalnych produktów

Nasz sklep zajmuje się również dystrybucją materiałów renomowanych producentów. Wśród nich są: przekaźniki Hongfa, Finder, Relpol, półprzewodniki Vishay, Fairchild, STMicroelectronics, Atmel, przełączniki Arcolectric, transformatory Breve-Tufvassons i inne. Wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi producentami owocuje atrakcyjnymi cenami zakupu dla naszych klientów.

Dbając o kontakty z kontrahentami, oprócz dostępnych bezpośrednio w sklepie produktów, firma Piekarz sprowadza również towary na zamówienie. Produkty z możliwością dostawy w terminie około 3-4 dni widoczne są w sklepie internetowym z określeniem ich orientacyjnej ceny.

Pozostajemy także otwarci na sugestie dotyczące wprowadzenia nowych elementów do sprzedaży. Zapytania o interesujące części i materiały przyjmowane są drogą telefoniczną, mailową, faksem, a także osobiście. Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.piekarz.pl.

Firma Piekarz sp.j.
www.piekarz.pl

Zobacz również