Podzespoły elektroniczne kupuj na stronie BNS

| Prezentacje firmowe Artykuły

BNS - jesteśmy firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży elementów elektrotechnicznych i elektronicznych. Istniejemy na rynku od 20 lat i dzięki temu doświadczeniu mogliśmy stworzyć bogatą ofertę handlową dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych odbiorców z wielu branż. Posiadamy także duże grono stałych i wiernych klientów zadowolonych z naszych usług.

Podzespoły elektroniczne kupuj na stronie BNS

Nasza oferta liczy aktualnie ponad 14 tysięcy pozycji asortymentowych. Poza elementami dla elektroniki mamy szereg produktów do zastosowań w przemyśle i automatyce, także elementy dla energoelektroniki. Posiadamy w ciągłej sprzedaży większość popularnych elementów o uniwersalnym przeznaczeniu.

Poza tym w ofercie mamy złącza silnoprądowe, zasilacze, radiatory, przekaźniki, elementy półprzewodnikowe dużej mocy. Silną grupę w naszej ofercie tworzą komponenty elektromechaniczne, a więc złącza, przekaźniki, podstawki, potencjometry, przełączniki i przyciski. Sprzedajmy także chemię dla elektroniki, popularną aparaturę pomiarową, narzędzia ręczne, a nawet kable i przewody.

Naszym klientom oferujemy kompetentną obsługę techniczną oraz doradztwo w zakresie zastosowań. Wspieramy klientów w doborze najlepszego rozwiązania w każdej aplikacji. Dzięki odpowiedniej polityce magazynowej jesteśmy w stanie zapewnić szybkie dostawy. Stawiamy na znane i sprawdzone marki o wysokiej jakości.

Nasze produkty dostępne są w sklepie stacjonarnym prowadzonym przez BNS w swojej siedzibie w Katowicach, sprzedajemy też za pośrednictwem telesprzedaży przez telefon. Ale podstawą działalności firmy jest wydajna i uniwersalna platforma internetowa, pozwalająca klientom przeglądać oferowane produkty poprzez wybór z drzewa kategorii lub wyszukiwać je poprzez opisy i nazwy.

Produktom towarzyszą szczegółowe opisy, zdjęcia, co ułatwia dokonywanie wyboru. Katalog internetowy zawiera parametry techniczne i szczegóły związane z każdą z oferowaną pozycją. Oczywiście pozycje prezentowane w katalogu można zamawiać, przez co sprzedaż przez stronę internetową jest dla BNS-u niezwykle wygodnym i sprawnym narzędziem, wspieranym solidnym zapleczem magazynowym, dobrą obsługą klienta i przede wszystkim towarem w szerokim asortymencie.

Podstawą działania firmy w Internecie, na którą firma stawia, jest wysoka wiarygodność obsługi i jakość zamawianych produktów. Potencjał internetowej platformy firmy BNS jest przez cały czas rozbudowywany, gdyż firma chce się rozwijać w tym kierunku. Dla klientów sklep internetowy to przede wszystkim wygoda, możliwość samoobsługi i kupna dokładnie takiego towaru, jaki się chce, a także w dowolnej porze.

Kupującym w sklepie internetowym oferujemy sprawną logistykę wysyłkową i różne metody płatności. Taka forma kupowania cieszy się powodzeniem głównie u klientów detalicznych, poszukujących niewielkich ilości towaru, np. do serwisu i działów utrzymania ruchu.

Dla zamówień w większej skali preferujemy bardziej osobiste formy kontaktu, np. telefoniczny, pozwalające nam na dopasowanie oferty handlowej do skali zamówienia lub wykonanie kompletacji dostaw. Dzięki szerokiej ofercie współpraca z BNS to korzystny wybór, pozwalający oszczędzić wielu problemów i czasu związanego z zaopatrzeniem.

Postawienie na współpracę z kompetentnym i doświadczonym partnerem to prosty sposób na zbudowanie własnej marki i dobrej pozycji na rynku elektroniki. Zapraszamy do współpracy z nami.

BNS
www.bns.com.pl

Zobacz również