Twój dostawca narzędzi do produkcji i serwisu

| Prezentacje firmowe Artykuły

Przedsiębiorstwo "BNS" specjalizuje się w sprzedaży podzespołów i elementów elektrotechnicznych i elektronicznych. Wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz solidność kupiecka pozwoliły stworzyć bogatą ofertę handlową dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych naszych odbiorców. Zaopatrujemy w sprzęt i podzespoły elektroniczne niemal wszystkie największe firmy Górnego Śląska. W naszej ofercie znajduje się ponad 25 000 pozycji różnych produktów dla branży elektroniki.

Twój dostawca narzędzi do produkcji i serwisu

W zakresie narzędzi ręcznych i sprzętu produkcyjnego oferta BNS liczy aktualnie ponad tysiąc pozycji asortymentowych. W ciągłej sprzedaży znaleźć można kompleksowe portfolio narzędzi, urządzeń, preparatów i akcesoriów, typowych oraz wersji dobieranych dla klienta, zależnie od jego indywidualnych potrzeb. Firma prowadzi również usługi kompletowania różnych wyrobów dla jednego lub grupy odbiorców. Jest to bardzo wygodna forma zakupów, pozwalająca odciążyć go w pracy nad zaopatrzeniem.

W zakresie narzędzi ręcznych naszą ofertę stanowi sprzęt taki jak zaciskarki, ściągacze izolacji, szczypce, wkrętaki, odsysacze oraz cały szereg drobnych, ale jak każdy elektronik doskonale wie, niesłychanie przydatnych drobiazgów, m.in. chwytaki, krokodylki, wkrętaki (także ceramiczne), pęsety, obcinaczki i podobne. Wiele z narzędzi mamy w wersjach antystatycznych.

Sprzedajemy też lupy, mikroskopy stereoskopowe i okulary powiększające, ułatwiające manipulowanie drobnymi elementami elektronicznymi. Ważnym elementem w naszej ofercie są oczywiście stacje lutownicze oraz akcesoria, jak groty, zestawy do czyszczenia, topniki itp. Mamy je w prostych wersjach i na gorące powietrze.

BNS oferuje klientom także sprzęt wykorzystywany w serwisach, laboratoriach oraz na stanowiskach produkcyjnych. W tym zakresie proponujemy stacje lutownicze, kompletne stanowiska produkcyjno-serwisowe, preparaty chemiczne dla elektroniki, myjki ultradźwiękowe, zabezpieczenia antystatyczne, urządzenia pomiarowe oraz kompletne stanowiska serwisowe. Asortyment dostępnych narzędzi i urządzeń w naszej ofercie stale się powiększa, bo współczesna elektronika staje się coraz bardziej złożona, zminiaturyzowana, wrażliwa na ładunki elektrostatyczne i tym samym wymaga odpowiedniego traktowania.

Dzięki szerokiej ofercie współpraca z BNS to korzystny wybór, pozwalający oszczędzić wielu problemów i czasu związanego z zaopatrzeniem. Postawienie na współpracę z kompetentnym i doświadczonym partnerem to prosty sposób na zbudowanie własnej marki i dobrej pozycji na rynku elektroniki. Zapraszamy do współpracy z nami.

BNS sp. z o.o.
www.bns.com.pl

Zobacz również