Treston Ergona - modułowe meble przemysłowe ESD

| Prezentacje firmowe Artykuły

Treston Ergona jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i sprzedaży nowoczesnych rozwiązań zapewniających ergonomiczną, wydajną i bezpieczną pracę w wielu dziedzinach przemysłu. Jest partnerem strategicznym fińskiego producenta mebli przemysłowych ESD - Treston Group.

Treston Ergona - modułowe meble przemysłowe ESD

Zespół posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z klientami przemysłowymi z segmentu elektroniki, telekomunikacji, wojska oraz motoryzacji. Firma specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu ergonomicznych miejsc pracy, poczynając od stanowiska serwisowego czy montażowego po gniazda i linie produkcyjne. Większe zespoły stanowisk mogą być łączone między sobą przenośnikami rolkowymi oraz uzupełnione systemem magazynowania części i komponentów: pojemniki, szafki, magazynki obrotowe, szafy/szafki stanowiskowe i regały magazynowe.

Meble i systemy magazynowe mogą być łatwo zaadaptowane do systemów Kanban i Lean Production.

Wszystkie produkty spełniają nie tylko normy ESD, ale także ISO 9001, ISO 14001 oraz inne branżowe.

W ofercie Treston Ergona znajdują się dwie linie mebli przemysłowych:

Treston - przemysłowe meble modułowe oraz systemy magazynowe wykonane w technologii chroniącej przed ESD z bardzo dużą możliwością indywidualnego dopasowania - stoły montażowe, serwisowe i stanowiska do pakowania, wózki przemysłowe i technologiczne, szafki, krzesła ESD oraz oświetlenie stanowiska pracy. Meble cechuje wysoka jakość oraz trwałość, a także doskonała ergonomia i nowoczesny wygląd.

Sovella - meble modułowe także z zabezpieczeniem ESD, ale umożliwiające budowę całych ciągów i gniazd produkcyjnych z możliwością rozbudowy i modyfikacji - stoły montażowe, przenośniki rolkowe, wózki technologiczne i serwisowe, szafy i regały. Modułowa konstrukcja stanowisk pracy zapewnia klientom dużą elastyczność przy ich projektowaniu i tworzeniu nowych konfiguracji w zależności od potrzeb.

W tej linii dostępne są stanowiska montażowe ESD dla przemysłu elektronicznego, stoły do ciężkich prac mechanicznych, wózki technologiczne, regały i szafki narzędziowe oraz modułowy system przenośników rolkowych i grawitacyjnych.

Ponado Treston Ergona jest dystrybutorem systemów antypoślizgowych i antyzmęczeniowych BHP, takich jak: ergonomiczne maty antyzmęczeniowe i antypoślizgowe, taśmy i nakładki na śliskie powierzchnie przy maszynach, w fabrykach i magazynach. Ergonomiczne maty przemysłowe stanowią doskonałe udogodnienie dla osób pracujących w pozycji stojącej. Udowodniono ich pozytywny wpływ na zdrowie pracowników poprzez stymulację krążenia krwi, zapobieganie skurczom, redukcję zmęczenia oraz w efekcie zapobieganie wypadkom w pracy.

Oferowane rozwiązania pozwalają na szybką i samodzielną instalację przez klienta oraz długie i bezproblemowe użytkowanie. Gwarancja na maty może wynosić nawet do 12 lat, gdyż produkowane są z materiałów najwyższej jakości. Znakomita większość zakładów w branży motoryzacyjnej, elektronicznej i spożywczej wykorzystuje od lat udogodnienia związane z posiadaniem sprzedawanych przez naszą firmę mat ergonomicznych bez konieczności zastępowania ich z powodu utraty sprężystości, przedarcia lub utraty pozostałych właściwości, eliminując koszty wymiany (ciągłość pracy).

Treston Ergona
www.ergona.pl

Zobacz również