Lars Co. - dostawca EMS i producent oświetlenia LED

| Prezentacje firmowe Artykuły

Gdyby analizować doświadczenie w świadczeniu usług EMS na polskim rynku, firma Lars Co. z Piaseczna z pewnością zalicza się do najbardziej kompetentnych, bowiem usługowym montażem kontraktowym zajmujemy się od ponad 30 lat. Wiele lat funkcjonowania na rynku, gromadzenia wiedzy i doświadczenia, stałych modernizacji procesów technologicznych oraz inwestycji w zasoby ludzkie, stanowi solidny fundament firmy i gwarantuje dobre relacje z klientami.

Lars Co. - dostawca EMS i producent oświetlenia LED

Działalność koncentruje się głównie na usługowym montażu elektronicznym, w szczególności na automatycznym montażu SMT i THT. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze naszych partnerów, począwszy od współpracy na etapie tworzenia projektu, opracowania prototypów, wdrożenia serii pilotażowej do produkcji, przez kompleksowe dostawy podzespołów elektronicznych i obwodów drukowanych, po montaż serii produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem, na wysyłce przetestowanych pakietów i urządzeń finalnych kończąc. Dla naszych partnerów biznesowych powierzanie produkcji naszej firmie jest gwarancją najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Lars ciągle inwestuje w rozwój parku maszynowego tak, aby dotrzymać kroku rosnącym wymaganiom rynku produkcji kontraktowej.

Poza usługami EMS Lars jest producentem specjalistycznego oświetlenia ledowego dla przemysłu, biur i ulic oraz obiektów użyteczności publicznej.

Usługi w pełni kompleksowe

Naszym klientom oferujemy kompleksowy montaż kontraktowy, w tym przygotowanie projektu do produkcji, optymalizację i dobór podzespołów dla minimalizacji kosztów produkcji oraz pełne przygotowanie techniczne. Proponujemy też opracowanie i wdrożenie prototypów, montaż serii pilotażowych i oczywiście produkcję seryjną.

Montaż SMT i THT

Lars zapewnia pełne spektrum operacji montażowych, łącznie z pełną obsługą klientów w zakresie przygotowania technicznego, z dostawami profesjonalnych szablonów laserowych i trawionych, montażem SMT i THT, kontrolą jakości włącznie z testowaniem AOI, ICT i FCT, wygrzewaniem pakietów. Oferujemy ponadto operacje dodatkowe, jak zabezpieczanie pakietów powłokami ochronnymi, projektowanie i produkcję wiązek kablowych na zamówienie oraz finalny montaż mechaniczny urządzeń. W pracy stosujemy międzynarodowe standardy jakości montażu pakietów według normy IPC- -A-610C. Mamy rozbudowany i nowoczesny park maszynowy zdolny do realizacji każdego typu produkcji, zarówno masowej, jak i specjalistycznej i prototypowej.

Logistyka i dostawy podzespołów

Istotną częścią kompleksowej usługi EMS są podzespoły elektroniczne. Ich kupno i magazynowanie klienci coraz częściej zlecają firmom EMS, stąd możliwości zapewnienia komponentów w korzystnych cenach i z szybką dostawą stają się dużym atutem firm usługowych. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi światowymi producentami, jak również uznanymi sieciami dystrybucyjnymi, jesteśmy w stanie zapewnić dobór podzespołów umożliwiający optymalizację kosztów zakupu i technologii produkcji. Prowadzenie magazynów produkcyjnych dla klientów, z rezerwacją elementów trudno dostępnych na przyszłą produkcję, zapewnia bezpieczeństwo i terminowość produkcji.

Oświetlenie ledowe

Jako producent modułów LED i opraw oświetleniowych mamy duże kompetencje i wiedzę specjalistyczną w tym zakresie, którą stawiamy do dyspozycji naszych klientów. Proponujemy projektowanie i produkcję modułów zasilająco- sterujących dla LED, wykorzystanie diod LED czołowych producentów światowych oraz projektowanie i produkcję inteligentnych źródeł światła LED przy zastosowaniu systemów sterowania i zarządzania oświetleniem m.in.: GPRS, komunikacja radiowa.

Obsługa klienta

Celem naszego działania jest przejęcie od naszego partnera całego ciężaru organizacyjnego związanego z zaopatrzeniem w komponenty, przygotowaniem produkcji i montażem. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne ze strony inżynierów aplikacyjnych, będących specjalistami w swoich grupach produktów. Ich wiedza, doświadczenie oraz znajomość nowości technicznych umożliwiają wsparcie klientów w budowie innowacyjnych urządzeń. Do grona naszych klientów należą znani na rynku producenci elektroniki użytkowej i przemysłowej z obszaru szeroko rozumianych nowoczesnych technologii. Marka Lars w branży elektroniki kontraktowej znana jest nie tylko w Polsce, ale również w Europie jak i poza nią m.in. USA, Izrael.

Rozpocznij współpracę z naszą firmą, a zapomnisz o problemach z logistyką i produkcją!

LARS Co Sp. z o.o.

Zobacz również