Elhurt – kompleksowe usługi EMS

| Prezentacje firmowe Artykuły

W obszarze usług kontraktowego montażu elektroniki na zlecenie firma Elhurt specjalizuje się w produkcji średniej wielkości serii wyspecjalizowanych układów elektronicznych z wymaganym nakładem pracy ręcznej. Atutem firmy jest posiadane silne zaplecze dystrybucyjne, co sprawia, że jest w stanie dostarczyć wszystkie elementy elektroniczne niezbędne do realizacji zamówień w najlepszych cenach i doskonałej jakości. Obecnie Elhurt produkuje moduły elektroniczne dla klientów z Polski oraz z Danii, Finlandii, Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Szwajcarii, Belgii oraz Holandii.

Elhurt – kompleksowe usługi EMS

Usługi produkcji kontraktowej świadczymy od 2002 roku, a w 2007 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną w Gdańsku, którą stale rozbudowujemy o nowe maszyny i urządzenia. Dotychczas obsłużyliśmy ponad 250 klientów i zrealizowaliśmy ponad 600 różnych projektów, budując z nimi trwałe relacje, które stają się zalążkiem stałej współpracy.

Zapewniamy indywidualne podejście i profesjonalne usługi produkcji kontraktowej oparte na wysokich kwalifikacjach naszych inżynierów. Klienci mogą nam zlecić zarówno projekt, jak i zakup potrzebnych komponentów do produkcji kontraktowej wykonanej przez naszą firmę. Zapewniamy wysoką jakość, terminowość dostaw, niskie koszty produkcji i wsparcie techniczne. Wysoka jakość i niezawodność produkowanych urządzeń to najważniejsze cele będące podstawą działalności naszej firmy.

Kompleksowa usługa EMS

Niewątpliwie atutem firmy jest w pełni kompleksowa usługa, która oprócz samego montażu obejmuje dostawę podzespołów, a także szereg operacji pomocniczych, takich jak lakierowanie ochronne, programowanie mikrokontrolerów, testowanie, wykonanie obudowy, montaż finalny urządzenia, pakowanie wraz z zamówieniem opakowań oraz wysyłkę do klientów końcowych.

Według naszych obliczeń aż 75% wartości zmontowanej płytki drukowanej przypada na podzespoły, co pokazuje, że oszczędności na podzespołach w procesie produkcji elektroniki mają duże znaczenie. W sytuacji, gdy cena jest znaczącym kryterium wyboru kooperanta, dzięki współpracy ze światowymi dostawcami komponentów elektroniki Elhurt jest w stanie zapewnić lepszą ofertę w porównaniu do tradycyjnej firmy kontraktowej. Oferujemy preferencyjne ceny na zakup pakietu elementów z zachowaniem możliwości kontroli cen zakupu klienta dla kluczowych elementów. Co więcej, usługa montażu modułu przy jednoczesnym zakupie elementów jest tańsza niż oddzielnie.

Najwyższa jakość

    Jakość jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego ściśle przestrzegamy obowiązujących norm jakościowych:
  • wdrożyliśmy ISO 9001:2008 w zakresie montażu modułów elektronicznych i dystrybucji komponentów i modułów elektronicznych,
  • posiadamy certyfikat ISO 14001:2004 w gospodarowaniu odpadami,
  • przechowujemy elementy MSD zgodnie z normą IPC/JEDEC J-JSD,
  • oferujemy wysokiej jakości, certyfikowane UL obwody drukowane,
  • stosujemy restrykcyjne procedury w zakresie zabezpieczeń antystatycznych ESD.

Oferta

Nasza oferta obejmuje współpracę technologiczną przy wdrażaniu projektów, pełną kompletację części elektronicznych i mechanicznych, wysokiej klasy obwody drukowane (PCB), montaż SMT i THT zgodny z normą IPC-A-610E, lutowanie na fali oraz selektywne, kontrolę i uruchamianie modułów, testowanie strukturalne, funkcjonalne i AOI, przygotowanie wiązek kablowych i montaż końcowy urządzeń, nakładanie warstw ochronnych, wykonywanie nadruku i przyklejanie etykiet, pakowanie i logistykę oraz wsparcie techniczne.

Nowoczesny park maszynowy

Zlecenia realizujemy we własnej hali produkcyjnej w oparciu o najnowsze maszyny i urządzenia. W 2015 roku zwiększyliśmy nasze moce produkcyjne aż o 30%. Obecnie planujemy kolejne inwestycje i dalszy rozwój technologiczny, co pozwoli nam na zwiększenie konkurencyjności i zadowolenia najbardziej wymagających klientów.

Elhurt Sp. z o.o.

Zobacz również