Modułowe meble Treston Group

| Prezentacje firmowe Artykuły

Treston Group od 45 lat jest producentem oryginalnych modułowych mebli przemysłowych, które od dawna są wykorzystywane w placówkach edukacyjnych i naukowych w Polsce oraz na świecie, gdzie wymagana jest solidność, ergonomia i elastyczność w dopasowywaniu do zmieniających się potrzeb. Polscy użytkownicy mają z nimi doświadczenia od 17 lat.

Modułowe meble Treston Group

Treston Ergona specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu ergonomicznych miejsc pracy, poczynając od stanowiska serwisowego czy montażowego po gniazda i linie produkcyjne. Można z nich zbudować zarówno zaawansowane stacje badawcze i testowe, jak i typowe stanowiska, przy których mogą pracować uczniowie i studenci, wykonując ćwiczenia laboratoryjne.

Stanowiska mogą mieć wielomodułowe zestawy zasilające, LAN, moduły bezpieczeństwa. Oświetlenie może być ustawiane nie tylko w zakresie lokalizacji i wysokości, ale także natężenia światła i jego kąta jego padania oraz rodzaju światła (np. LED).

Stanowiska mogą tworzyć grupy i zestawy dopasowane do pomieszczenia, używanych urządzeń czy indywidualnych potrzeb użytkownika.

Treston przykłada bardzo dużą wagę, aby meble spełniały niezbędne normy branżowe (np. ochrona przed ESD) i bezpieczeństwa. Produkty są testowane przez niezależne instytucje badawcze. Oferowane rozwiązania pozwalają na szybką i samodzielną instalację przez klienta oraz długie i bezproblemowe użytkowanie. Gwarancja na maty może wynosić nawet do 12 lat, gdyż produkowane są z materiałów najwyższej jakości.

Najnowszym produktem przeznaczonym dla szkolnictwa jest mobilna stacja do zbiorczego ładowania laptopów i tabletów, powszechnie używanych w nowoczesnej edukacji. Po skończeniu zajęć wszystkie urządzenia trafiają do jednej stacji ładującej i są gotowe do użycia na drugi dzień. Usprawnia to proces zarządzania sprzętem oraz zapewnia, że każdy uczeń będzie miał sprawne narzędzia do nauki.

Treston Ergona
www.ergona.pl

Zobacz również