BNS - Twój dostawca podzespołów

| Prezentacje firmowe Artykuły

BNS to katowicka firma dystrybucyjna specjalizująca się w sprzedaży podzespołów i elementów elektrotechnicznych, elektronicznych oraz komponentów automatyki. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w branży, co pozwoliło nam stworzyć bogatą ofertę handlową dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych naszych odbiorców. Mamy także duże grono stałych i wiernych klientów zadowolonych z naszych usług z obszaru elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu. Nasza oferta liczy aktualnie ponad 25 tysięcy pozycji asortymentowych, dzięki temu współpraca z BNS to korzystny wybór, pozwalający oszczędzić wielu problemów i czasu związanego z zaopatrzeniem.

BNS - Twój dostawca podzespołów

Naszym atutem jest kompleksowa oferta produktów, z których zdecydowaną większość mamy na miejscu w magazynie. Zamówione komponenty wysyłamy za pośrednictwem poczty i firm kurierskich, co pozwala nam optymalizować ceny i wymagany czas dostawy. Korzystamy z kilku sposobów płatności.

Standardem dla nas jest ponadto krótki czas wysyłki, zwykle tego samego dnia. Dokładamy też wiele wysiłku dla zapewnienia sprawnego kontaktu z działem obsługi klienta zapewniającym kompetentną obsługę techniczną oraz doradztwo w zakresie zastosowań. Wspieramy klientów w doborze najlepszego rozwiązania w każdej aplikacji, stawiamy na wysoką wiarygodność obsługi i jakość zamawianych produktów

BNS jest firmą, która obsługuje zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych. Dla obu tych odbiorców prowadzimy sklep stacjonarny zlokalizowany w siedzibie w Katowicach oraz mamy internetową platformę sprzedaży, pozwalająca klientom przeglądać oferowane produkty poprzez wybór z drzewa kategorii lub wyszukiwać je poprzez opisy i nazwy. Produktom towarzyszą szczegółowe opisy, zdjęcia, co ułatwia dokonywanie wyboru. Potencjał internetowej platformy firmy BNS jest przez cały czas rozbudowywany.

BNS od lat zaopatruje sklepy z elektroniką, małych i średnich producentów, instytucje państwowe oraz szerokie grono elektroników hobbystów.

Oferta BNS to m.in.:

 • Układy scalone (mikrokontrolery, przetworniki, pamięci, wzmacniacze operacyjne, stabilizatory)
 • Elementy dyskretne (diody, rezystory, kondensatory, tranzystory)
 • Optoelektronika (wyświetlacze, fotoelementy, el. oświetleniowe)
 • Podzespoły mocy (tyrystory, triaki, MOSFETY-y)
 • Elementy elektromechaniczne (złącza, radiatory, głośniki, przekaźniki, przyciski)
 • Akcesoria (chemia, laminaty, cyna, pasty, kable, taśmy, rurki)
 • Zabezpieczenia (bezpieczniki)
 • Zasilanie (zasilacze, baterie, transformatory)
 • Narzędzia (lutownice, pęsety, szczypce)
 • Aparatura pomiarowa (mierniki)
 • Obudowy i elementy łączeniowe
 • Komponenty automatyki (termostaty, styczniki)

Przegląd oferty

Asortyment obejmuje kompleksowe portfolio produktów ukierunkowane na potrzebny małych i średnich firm elektronicznych, biur konstrukcyjnych i serwisów. Staramy się dysponować szeroką ofertą podzespołów i materiałów bez wyraźnej specjalizacji, ale sprawdzonych w praktycznych rozwiązaniach na rynku. W ofercie są zarówno nowe komponenty w obudowach SMD, jak i starsze wykonania niezbędne cały czas dla działów utrzymania ruchu.

Nasz potencjał liczy aktualnie ponad 14 tysięcy pozycji asortymentowych. Poza elementami półprzewodnikowymi dla elektroniki mamy wiele produktów do zastosowań w przemyśle i automatyce, także elementy dla energoelektroniki. Znaczącą pozycję w naszej ofercie stanowią wyświetlacze, złącza silnoprądowe, zasilacze, radiatory, przekaźniki, elementy półprzewodnikowe dużej mocy. Sprzedajemy także aparaturę pomiarową, narzędzia ręczne, a nawet kable i prze wody. Stawiamy na znane i sprawdzone marki o wysokiej jakości.

Dzięki szerokiej ofercie współpraca z BNS to korzystny wybór, pozwalający oszczędzić wielu problemów i czasu związanego z zaopatrzeniem. Postawienie na współpracę z kompetentnym i doświadczonym partnerem to prosty sposób na zbudowanie własnej marki i dobrej pozycji na rynku elektroniki.

Zapraszamy do współpracy z nami.

BNS
www.bns.com.pl

Zobacz również