Raf-Tronik Plus - warto z nami produkować

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Raf-Tronik Plus powstała w 2003 roku i od początku swego istnienia zajmuje się realizacją zamówień dla firm oraz klientów indywidualnych w zakresie produkcji urządzeń elektronicznych. Współpracujemy z klientami reprezentującymi sektor oświetleniowy, pomiarowo-kontrolny, motoryzacyjny i telekomunikację. Wśród naszych partnerów znajdują się firmy ze Skandynawii oraz Europy Zachodniej, które zaufały nam doceniając jakość, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim podchodzimy do realizacji projektów.

Raf-Tronik Plus - warto z nami produkować

Zajmujemy się kompleksowym montażem SMT i THT urządzeń elektronicznych na zlecenie klienta. Kolejną gałęzią naszej działalności jest handel hurtowy elementami elektronicznymi do montażu SMD i THT, takimi jak diody, dławiki, kondensatory, rezystory, kwarce, tranzystory, układy scalone, złącza i inne.

Aby zapewnić jak najlepsze elementy elektroniczne Raf-Tronik Plus współpracuje z wieloma dostawcami, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom wysoką jakość elementów w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy elementy najwyższej jakości bazując na wskazaniach klienta - podstawą dostarczenia wymaganego elementu jest numer katalogowy (part number) oraz producent zatwierdzony przez klienta.

Wycen dokonujemy na podstawie przesłanego zestawienia elementów dla konkretnego projektu lub według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw, rozsądne ceny oraz w przypadku zamówień kontraktowych długoterminowych, bufory magazynowe i realizację zamówień według ustalonego harmonogramu dostaw.

Proponujemy montaż kontraktowy wraz zapewnieniem elementów do produkcji oraz zapewniamy możliwość stworzenia buforów magazynowych pod konkretnego klienta, co pozwala na zapewnienie płynności dostaw oraz terminowość realizacji.

Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Poza zaopatrzeniem w elementy i podzespoły elektroniczne, proponujemy komponenty mechaniczne, elektryczne, wykonujemy także wiązki kablowe o różnym stopniu skomplikowania z materiałów RTP oraz powierzonych. Podejmujemy się wykonywania obudów metalowych oraz z PVC, także tych według indywidualnych wymagań klienta. Dostarczamy także wysokiej jakości obwody drukowane PCB.

W zakresie usług montażu kontraktowego zapewniamy obsługę serii prototypowych, małych, średnich oraz wieloseryjnych produkcji. Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu przewlekanym THT wykonywanym ręcznie lub z użyciem półautomatów.

Kompetentny zespół

Atutem firmy Raf-Tronik Plus jest zgrany zespół pracowników, pełnych zaangażowania i nieobawiający się podejmowania nowych wyzwań. Obsługa klienta zawsze bierze pod uwagę utrzymanie najlepszych relacji upatrując w tym źródeł sukcesu i udanej współpracy. Staramy się rozwiązywać problemy a nie je stwarzać i warto wypróbować nasze deklaracje w praktyce.

Raf-Tronik Plus
raftronik.eu