Wszystko, co jest potrzebne do serwisu, znajdziesz w BNS

| Prezentacje firmowe Artykuły

BNS to firma specjalizująca się w sprzedaży podzespołów i elementów elektrotechnicznych, elektronicznych oraz wyrobów automatyki. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w branży, co pozwoliło nam stworzyć bogatą ofertę handlową dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych naszych odbiorców. Mamy także duże grono stałych i wiernych klientów zadowolonych z naszych usług. Nasza oferta liczy aktualnie ponad 25 tysięcy pozycji asortymentowych, dzięki czemu współpraca z BNS to korzystny wybór, pozwalający oszczędzić wielu problemów i czasu związanego z zaopatrzeniem.

Wszystko, co jest potrzebne do serwisu, znajdziesz w BNS

W zakresie narzędzi ręcznych i sprzętu produkcyjnego oferta BNS liczy aktualnie ponad tysiąc pozycji asortymentowych. W ciągłej sprzedaży znaleźć można kompleksowe portfolio narzędzi, urządzeń, preparatów i akcesoriów, typowych oraz wersji dobieranych dla klienta, zależnie od jego indywidualnych potrzeb. Firma prowadzi również usługi kompletowania różnych wyrobów dla jednego lub grupy odbiorców. Jest to bardzo wygodna forma zakupów, pozwalająca odciążyć go w pracy nad zaopatrzeniem.

W zakresie narzędzi ręcznych naszą ofertę stanowi sprzęt taki, jak zaciskarki, ściągacze izolacji, szczypce, wkrętaki, odsysacze oraz cały szereg drobnych, ale jak każdy elektronik doskonale wie niesłychanie przydatnych drobiazgów, m.in. chwytaki, krokodylki, wkrętaki (także ceramiczne), pęsety, obcinaczki i podobne.

Wiele z narzędzi mamy w wersjach antystatycznych. Sprzedajemy też lupy, mikroskopy stereoskopowe i okulary powiększające ułatwiające manipulowanie drobnymi elementami elektronicznymi. Ważnym elementem w naszej ofercie są oczywiście stacje lutownicze oraz akcesoria, jak groty, zestawy do czyszczenia, topniki itp. Mamy je w prostych wersjach i na gorące powietrze.

BNS oferuje także klientom sprzęt wykorzystywany w serwisach, laboratoriach oraz na stanowiskach produkcyjnych. W tym zakresie proponujemy stacje lutownicze, kompletne stanowiska produkcyjno-serwisowe, preparaty chemiczne dla elektroniki, myjki ultradźwiękowe, zabezpieczenia antystatyczne, urządzenia pomiarowe oraz kompletne stanowiska serwisowe.

Asortyment dostępnych narzędzi i urządzeń w naszej ofercie stale się powiększa, bo współczesna elektronika staje się coraz bardziej złożona, zminiaturyzowana, wrażliwa na ładunki elektrostatyczne i tym samym wymaga odpowiedniego traktowania.

Dzięki szerokiej ofercie współpraca z BNS to korzystny wybór, pozwalający oszczędzić wielu problemów i czasu związanego z zaopatrzeniem. Postawienie na współpracę z kompetentnym i doświadczonym partnerem to prosty sposób na zbudowanie własnej marki i dobrej pozycji na rynku elektroniki. Zapraszamy do współpracy z nami.

BNS sp. z o.o.
www.bns.com.pl