Andpol elektronik - producent i dystrybutor

| Prezentacje firmowe Artykuły

Andpol elektronik to znany krajowy dystrybutor aktywnych i pasywnych podzespołów elektronicznych obecny w branży od 1995 roku. Misją firmy jest służenie pomocą klientom i partnerom w zaspokojeniu potrzeb poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości. Chcemy, aby nasze rozwiązania pozwalały osiągnąć sukces, a poziom naszych usług pozwolił klientom skoncentrować się na prowadzeniu swojej działalności.

Andpol elektronik - producent i dystrybutor

Produkcja EMS

Od 2005 roku Andpol elektronik świadczy usługi montażu kontraktowego (EMS), zarówno z materiałów powierzonych jak i własnych. Możliwa jest produkcja z kompletacją elementów, testowanie i uruchamianie pakietów, montowanie do obudów, czy też opakowań końcowych. Dysponujemy w pełni wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Nasze możliwości montażu urządzeń elektronicznych to zasługa zintegrowanego systemu do zarządzania projektami, produkcją, logistyką magazynową oraz stale są rozbudowywane i unowocześniane trzy nowoczesne linie produkcyjne.

Aktualnie pozwalają one na montaż ponad 5 mln elementów miesięcznie. W zakresie montażu firma oferuje montaż powierzchniowy (SMT) oraz przewlekany (THT), montaż SMT przy użyciu kleju lub pasty lutowniczej, lutowanie rozpływowe i na fali, nakładanie powłok zabezpieczających (lakiery, silikony, lateksy).

Nasza oferta obejmuje możliwość wykonywania montażu tzw. krótkich partii tj. od 100 do 500 szt. oraz wielkoseryjnych. Zajmujemy się obsługą logistyczną dostaw elementów, ich kompletacji i montażem wg uzgodnień z klientem. W ustaleniach indywidualnych istnieje możliwość, aby Andpol elektronik utrzymywał produkcję w stałej gotowości wraz z buforem gotowych wyrobów.

Nasza propozycja współpracy szczególnie skierowana jest do firm, które nie chcą zwiększać kadry pracowniczej, nie chcą być narażone na tzw. odpady produkcyjne związane często z minimalnymi opakowaniami niektórych elementów, ale chcą reagować szybko na zapotrzebowanie rynku gotowych wyrobów elektronicznych.

Obwody drukowane

W swojej ofercie Andpol elektronik posiada również obwody drukowane. Od 11 lat współpracujemy z renomowanym tajwańskim producentem obwodów drukowanych (od 1 do maksymalnie 30 warstw). Nasz partner z Dalekiego Wschodu posiada dwie fabryki, jest obecny na rynku od 1988 roku i ma certyfikaty QS 9000 i ISO 9002.

Oferowane przez nas obwody drukowane wykonane mogą być z różnych typów laminatu: FR1, FR2, XPC, CEM1, CEM3, FR4. Oferujemy również obwody na podłożu aluminiowym lub miedzianym oraz obwody giętkie (Flex). Możliwa grubość laminatu to od 0,3 do 2,4 mm.

Zapewniamy bardzo szybką wycenę obwodów - do dwóch dni od otrzymania i uzgodnienia dokumentacji, korzystne ceny oraz krótki termin realizacji zamówień:

 • obwody jednostronne - próbki 4-6 dni, masowa produkcja 10-12 dni,
 • obwody dwustronne - próbki 6-7 dni, masowa produkcja 12-15 dni,
 • obwody wielowarstwowe - próbki 7-10 dni, masowa produkcja 15-25 dni.

Jesteśmy przedstawicielem następujących firm w Polsce:

 • Royal Ohm - rezystory
 • Fuzetec - bezpieczniki polimerowe
 • Jackcon - kondensatory elektrolityczne
 • Victor Power - przetwornice DC-DC, AC-DC
 • Syfer - kondensatory ceramiczne, filtry
 • Foryard - wyświetlacze LED, diody
 • Para Light - wyświetlacze LED, diody
 • Technical Crystal - kwarce, rezonatory
 • Trycom Technology - komunikacja przemysłowa
 • Cixi Wanjie Electronic - terminal bloki
 • Harvatek - diody SMD, wysokiej mocy
 • HollyFuse - bezpieczniki szklane
 • Winstar - wyświetlacze LCD
 • Starchips Technology - sterowniki LED
 • Macroblock - sterowniki LED

Szablony

Andpol elektronik oferuje wykonanie stalowych szablonów laserowych do nakładania pasty lutowniczej na obwody drukowane podczas montażu powierzchniowego elementów SMD. Obróbka laserowa zapewnia bardzo wysoką dokładność wykonywanych szablonów SMT.

Wycinamy również detale o dowolnym kształcie z blach stalowych o grubości od 0,1 do 0,3 mm. Gwarantujemy wysoką jakość usług przy wyjątkowo atrakcyjnych cenach i bardzo krótkich terminach. Służymy doradztwem technicznym w zakresie przygotowania danych i doboru grubości szablonu.

Projektowanie

Andpol pomaga także klientom, którzy nie mają własnego biura projektowego. Dla takich firm podejmujemy się zaprojektowania urządzenia i wykonania pełnej dokumentacji potrzebnej w dalszym procesie produkcyjnym.

Podzespoły

Poza działalnością produkcyjną Andpol elektronik zajmuje się dystrybucją podzespołów elektronicznych. W naszej ofercie znaleźć można wiele popularnych i często wykorzystywanych elementów elektronicznych: pasywnych i aktywnych, dzięki czemu możliwe jest zaoferowanie kompleksowych usług produkcyjnych obejmujących całość procesu wytwarzania.

Andpol jest godnym partnerem do współpracy oferującym wysoką jakość elementów, szeroki asortyment, krótki czas dostaw, spory magazyn, powtarzalność dostaw, łatwość składania zamówień oraz miłą, rzetelną i profesjonalną obsługę. Pracujemy zgodnie z ISO 9001:2008.

Andpol elektronik
www.andpol.com.pl

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie