Nowe złącza do oświetlenia LED

| Prezentacje firmowe Elektromechanika

Contrans TI zaprasza do odwiedzenia stoiska firmy na targach Światło 2018 (hala 1, stoisko D18), na którym zaprezentowane zostaną produkty firmy ADELS Contact, lidera w zakresie połączeń systemowych „plug & play”, szybkozłączy, połączeń bezśrubowych i pozostałych rozwiązań połączeniowych do oświetlenia LED.

Nowe złącza do oświetlenia LED

Na stoisku pokażemy po raz pierwszy nową generację złączy oświetleniowych AC 164 zgodnych z normą EN 61535, które podobnie jak AC 166 dzięki swojej elastyczności redukują do minimum koszty montażu. Komponenty montowane w oprawach oświetleniowych i urządzeniach - gniazda, wstępnie zmontowane kable i rozgałęźniki, umożliwiają ciągłość instalacji na zasadzie plug & play.

Są to rozwiązania idealne do zastosowań w ograniczonej przestrzeni, do małych opraw i urządzeń. Zapewniają bezbłędne i bardzo szybkie połączenie oraz mają dużą obciążalność (do 16 A). Jest to modułowy system do stosowania w sklepach, konstrukcjach półkowych i budowie stoisk.

Kolejną nowością jest złącze do listew LED SMDflat 545. Pozwala ono na montaż przewodu typu drut i linka od 0,5 do 2,5 mm². Jest to największy przekrój przewodu w klasie złączy z rastrem 6 mm dostępny na rynku. Złącze wykonane z wysokiej jakości tworzywa, dla zminimalizowania odbarwień podczas lutowania rozpływowego lub przy wysokich temperaturach otoczenia można realizować w procesie automatycznego montażu. Spełnia wymagania UL & OVE.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.contrans.pl i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Contrans TI Sp. z o.o.
www.contrans.pl