CBTG Technologie w pracy stawia na jakość

| Prezentacje firmowe Artykuły

CBTG Technologie to firma dystrybucyjna skupiająca się na obsłudze polskich producentów elektroniki i firm kontraktowych, którzy oczekują ponadstandardowej oraz elastycznej obsługi w zakresie dostaw elementów elektronicznych. Nadrzędnymi wartościami, którymi kieruje się kadra firmy, są szczerość, sumienność i zaufanie w kontaktach z klientami. W trakcie współpracy z kontrahentami, decyzje są podejmowane tak, aby tworzyć długoterminowe relacji oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

CBTG Technologie w pracy stawia na jakość

Wartości

Największym kapitałem CBTG Technologie jest kapitał ludzki. Duże doświadczenie w dziedzinie elementów elektronicznych oraz znajomość meandrów rynku komponentów pozwoliła zbudować stabilną pozycję na rynku. Jako fundament biznesu przyjęliśmy długotrwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu, co zaowocowało stworzeniem komfortowych warunków współpracy dla ciągle powiększającego się grona klientów.

Oferta usług

Nieustannie dbamy o rozwój firmy oraz komfort współpracy dla naszych klientów. Zgodnie z fundamentalną zasadą, nie gonimy rynku, lecz go kreujemy. Wciąż powiększająca się liczba oficjalnych przedstawicielstw i rosnące stany magazynowe czynią z nas poważną konkurencję dla polskich i zagranicznych dystrybutorów elektroniki.

Dodatkowe wsparcie techniczne dla naszych klientów sprawia, że współpraca odbywa się na wielu płaszczyznach, od kompletacji zamówień, przez doradztwo techniczne, na wparciu przy poszukiwaniu zamienników lub elementów nieprodukowanych kończąc. Doświadczenie naszych pracowników wspierane przez obszerną bazę wiedzy zawierającą dane elementów pozwala na informowanie naszych klientów o wszelkich zmianach ogłoszonych bezpośrednio przez producentów półprzewodników, od wydłużającego się czasu dostawy po zmiany konstrukcyjne wprowadzone w elementach.

Nasi doradcy wspierają cały proces produkcyjny, od prototypowania i doboru elementów do produkcji, na podstawie aktualnych czasów dostaw oraz informacji producentów o cyklu życia elementów, poprzez dostawy komponentów do wstępnej produkcji oraz zabezpieczenia stanów magazynowych na linie produkcji stałej oraz zmiennej.

Wśród naszych oficjalnych przedstawicielstw mamy między innymi czołowych producentów elementów optoelektronicznych, w tym diod elektroluminescencyjnych wysokiej mocy oraz wysoko wydajnych i niezawodnych kondensatorów elektrolitycznych, na których jakość, postawili czołowi producenci elektroniki w Polsce.

Jakość

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym dla Państwa punktem jest jakość, oferowanych usług i końcowego produktu. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane do Państwa elementy spełniały wszelkie normy jakościowe. W skład naszego działu technicznego wchodzą osoby odpowiedzialne za kontrole jakości dostarczanych elementów.

Na profesjonalnie wyposażonym stanowisku kontroli jakości, nasi wykwalifikowani pracownicy prowadzą weryfikację elementów zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami rynku elektroniki motoryzacyjnej. W razie konieczności dostaw elementów w niepełnych opakowaniach fabrycznych, po podziale ilości, elementy pakowane są próżniowo zgodnie z zaleceniami producentów.

CBTG Technologie
www.cbtg.pl