Hatron - twój renomowany dostawca PCB

| Prezentacje firmowe PCB

Firma Hatron jest producentem obwodów drukowanych, specjalizującym się w średnich seriach produkcyjnych płytek dwustronnych i 4-warstwowych. Siedziba powstałej w 1988 r. firmy mieści się w Krakowie, w małej odległości od centrum miasta, a jej aktualna powierzchnia przekracza 1500 m².

Hatron - twój renomowany dostawca PCB

Nasz park maszynowy składa się w większości ze sterowanych numerycznie, bardzo precyzyjnych i wydajnych maszyn, dzięki którym proces produkcyjny jest w niemal w stu procentach zautomatyzowany. Przykładem mogą tu być: zaawansowane technologicznie wiertarki Schmoll i Lenz, w pełni automatyczna rycarka firmy Lohr & Herman, automat do naświetlania mozaiki ścieżek firmy Bacher czy nowoczesna trawiarka alkaliczna firmy Höllmüller.

Do produkcji obwodów drukowanych używamy materiałów od najlepszych na świecie producentów takich jak: Isola, Nan Ya, Kingboard, Du Pont, Atotech czy Peters. Bardzo ważnym czynnikiem mającym wpływ na finalny produkt jest kontrola międzyoperacyjna i końcowa wyrobu. Dla zapewnienia stuprocentowej sprawności naszych obwodów zakupiliśmy testery elektryczne i optyczne firmy Mania.

Ciągłe nakłady finansowe na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji naszej kadry owocują fachowym przygotowaniem i coraz bogatszym doświadczeniem w produkcji obwodów drukowanych. Młoda, wykazująca się dużą innowacyjnością i energią załoga zapewnia stały rozwój naszego przedsiębiorstwa. Aby zagwarantować możliwie najwyższą jakość naszych wyrobów i usług, wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

Wyroby firmy zostały przebadane przez Underwriters Laboratories i zakwalifikowane do klasy niepalności 94V-0 pod numerem katalogowym E219708. Oferowane przez nas produkty są w pełni zgodne z dyrektywą unijną RoHS oraz spełniają wymagania norm serii IPC.

Oferta

Jako pierwsza firma w Polsce zaczęliśmy produkować obwody wielowarstwowe, które znajdują się w naszej ofercie po dzień dzisiejszy. Dla tego typu obwodów zarówno zlecenia prototypowe, jak i serie produkcyjne możemy zaoferować w konkurencyjnych na rynku cenach oraz terminach realizacji.

Oprócz obwodów wielowarstwowych produkujemy płytki jednostronne, także na podłożu aluminiowym oraz dwustronne z metalizacją otworów. Oferujemy bezołowiowe pokrycia płytek cyną lub złotem. Wykonujemy ślepe i zagrzebane przelotki. Dodatkowo naszą ofertę uzupełniają obwody giętkie i sztywno-giętkie dostarczane przez firmę ściśle z nami współpracującą.

Dzięki wypracowanym przez lata kontaktom z czołowymi krajowymi firmami zajmującymi się montażem elektronicznym możemy zaproponować kompleksową obsługę zleceń, dostarczając kompletne pakiety w bardzo atrakcyjnych cenach.

Priorytetami dla nas są: zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług, wysoka jakość naszych produktów oraz terminowość dostaw.

WPPHU Hatron s.c. H. Hajdziński M. Hajdziński