Raf-Tronik Plus - kompleksowe usługi EMS

| Prezentacje firmowe Produkcja elektroniki

Raf-Tronik Plus to kontraktowy producent elektroniki obecny na rynku od 2003 roku. Współpracujemy z klientami z branży oświetleniowej, producentami aparatury pomiarowo-kontrolnej, wytwórcami elektroniki motoryzacyjnej i urządzeń dla telekomunikacji. Wśród naszych partnerów znajdują się firmy z Polski oraz Europy Zachodniej, które zaufały nam doceniając jakość, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim podchodzimy do naszej pracy.

Raf-Tronik Plus - kompleksowe usługi EMS

Proponujemy montaż kontraktowy SMT i THT wraz zapewnieniem elementów do produkcji oraz zapewniamy możliwość stworzenia buforów magazynowych pod konkretnego klienta, co pozwala na zapewnienie płynności dostaw oraz terminowość realizacji.

Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Poza zaopatrzeniem w elementy i podzespoły elektroniczne, proponujemy komponenty mechaniczne, elektryczne, wykonujemy także wiązki kablowe o różnym stopniu skomplikowania z materiałów RTP oraz powierzonych. Podejmujemy się wykonywania obudów metalowych według indywidualnych wymagań klienta. Dostarczamy także wysokiej jakości obwody drukowane PCB.

W zakresie usług montażu kontraktowego zapewniamy obsługę serii prototypowych, małych, średnich oraz wieloseryjnych produkcji. Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu przewlekanym THT wykonywanym ręcznie lub z użyciem półautomatów.

Podzespoły

Kolejną gałęzią naszej działalności jest handel hurtowy elementami elektronicznymi, takimi jak diody, dławiki, kondensatory, rezystory, kwarce, tranzystory, układy scalone, złącza i inne. Aby zapewnić jak najlepsze elementy elektroniczne Raf-Tronik Plus współpracuje z wieloma dostawcami, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom wysoką jakość podzespołów i atrakcyjne ceny.

Oferujemy elementy najwyższej jakości bazując na wskazaniach klienta - podstawą dostarczenia wymaganego elementu jest numer katalogowy (part number) oraz producent zatwierdzony przez klienta. Wycen dokonujemy na podstawie przesłanego zestawienia elementów dla konkretnego projektu lub według indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw, rozsądne ceny oraz w przypadku zamówień kontraktowych długoterminowych, bufory magazynowe i realizację zamówień według ustalonego harmonogramu dostaw.

Kompetentny zespół

Atutem firmy Raf-Tronik Plus jest zgrany zespół pracowników, pełnych zaangażowania i nieobawiający się podejmowania nowych wyzwań. Obsługa klienta zawsze bierze pod uwagę utrzymanie najlepszych relacji upatrując w tym źródeł sukcesu i udanej współpracy. Staramy się rozwiązywać problemy a nie je stwarzać i warto wypróbować nasze deklaracje w praktyce.

Raf-Tronik Plus Paweł Achramowicz

Zobacz również