Programowanie i projektowanie układów elektronicznych na zlecenie

| Prezentacje firmowe Produkcja elektroniki

Firma Eleproject projektuje i wykonuje dowolne układy elektroniczne na zlecenie firm krajowych i zagranicznych. Tworzymy oprogramowanie w wielu językach i na różne platformy – zapraszamy do współpracy.

Programowanie i projektowanie układów elektronicznych na zlecenie

Nasz typowy model współpracy z klientem polega na tym, że zgłasza się on do nas z potrzebą stworzenia urządzenia elektronicznego, a nasi inżynierowie na podstawie przedstawionych założeń zajmują się wszystkimi etapami projektu. Zaczynając od opracowania schematów elektronicznych układu i zaprojektowania obwodów drukowanych PCB, poprzez wykonanie prototypów, stworzenie oprogramowania wbudowanego jak również współpracującego (desktop, mobile), kończąc na badaniach laboratoryjnych i wykonawstwie seryjnym układów, oferujemy klientowi pełne spektrum usług.

Gotowe rozwiązania w portfolio drogą do automatyki

Dysponując pokaźną pulą zrealizowanych projektów i doświadczeniem, zaprojektowaliśmy kilka programowalnych układów, które swoimi możliwościami pokrywają najczęstsze potrzeby klientów. Jednym z nich jest Linuksowy komputer jednopłytkowy SOM do zastosowań przemysłowych rozmiaru pudełka zapałek. Do komputera tego zaprojektować możemy płytę główną z dowolnymi peryferiami, przykładowo takimi jak ma nasza demonstracyjna płyta główna. Jej sercem jest powyższy komputer.

Innym układem wartym uwagi jest nasz uniwersalny, programowalny moduł sterowania, który został doceniony pierwszą nagrodą tegorocznych targów Industry Meeting. Imponuje on liczbą peryferii, a jednocześnie jest bardzo łatwy w programowaniu.

Dysponując takimi projektami referencyjnymi, możemy bez konieczności projektowania kolejnych układów zrealizować wiele rozwiązań w dziedzinie automatyki i sterowania.

Oprócz oprogramowania wbudowanego piszemy programy komputerowe, webowe, bazodanowe i na urządzenia mobilne, które niejednokrotnie tworzą razem jeden współpracujący system.

Eleproject
ul. Gen. W. Andersa 62/4, 41-808 Zabrze
tel. 34 35 46 511, 500 055 328, info@eleproject.pl, www.eleproject.pl

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie