BNS - nasze wsparcie dla prototypowania elektroniki

| Prezentacje firmowe Produkcja elektroniki

BNS to powstała w 1990 roku firma dystrybucyjna z Katowic specjalizująca się w sprzedaży podzespołów i elementów elektrotechnicznych i elektronicznych. Duży asortyment (ok. 27 tys. pozycji) obejmuje kompleksowe portfolio produktów ukierunkowane na potrzebny małych i średnich firm elektronicznych, biur konstrukcyjnych i serwisów. Staramy się dysponować szeroką ofertą komponentów i materiałów bez wyraźnej specjalizacji, ale sprawdzonych w praktycznych rozwiązaniach na rynku.

BNS - nasze wsparcie dla prototypowania elektroniki

W zakresie potrzeb związanych z produkcją prototypów w ofercie można znaleźć szerokie spektrum materiałów chemicznych. Do takich celów proponujemy preparaty chemiczne czyszczące i smarujące, lakiery i zalewy, kleje. Mamy też materiały termoprzewodzące w postaci podkładek oraz past a także specjalistyczne środki do wykonywania i napraw PCB. Materiały chemiczne mamy w małych opakowaniach, co jest poszukiwaną opcją przy produkcji prototypowej.

Ważną część sprzedaży stanowi sprzęt do lutowania, w tym lutownice ręczne i gazowe, stacje z gorącym powietrzem oraz kompletne zestawy do reworku i BGA. Ich uzupełnieniem są stopy do lutowania, topniki i pasty lutownicze. Uzupełniają je akcesoria, jak groty, zestawy do czyszczenia, topniki itp. Mamy je w prostych wersjach i na gorące powietrze.

W zakresie narzędzi ręcznych naszą ofertę stanowi sprzęt taki, jak zaciskarki, ściągacze izolacji, szczypce, wkrętaki, odsysacze oraz cały szereg drobnych, ale jak każdy elektronik doskonale wie, niesłychanie przydatnych drobiazgów, m.in. chwytaki, krokodylki, wkrętaki (także ceramiczne), pęsety, obcinaczki i podobne.

Wiele z narzędzi mamy w wersjach antystatycznych. Sprzedajemy też lupy, mikroskopy stereoskopowe i okulary powiększające ułatwiające manipulowanie drobnymi elementami elektronicznymi. Ważnym elementem w naszej ofercie są oczywiście stacje lutownicze BNS oferuje klientom także sprzęt wykorzystywany w serwisach, laboratoriach oraz na stanowiskach inżynierskich. W tym zakresie proponujemy stacje lutownicze, kompletne stanowiska produkcyjno- -serwisowe, myjki ultradźwiękowe, zabezpieczenia antystatyczne, urządzenia pomiarowe oraz kompletne stanowiska serwisowe. Asortyment dostępnych narzędzi i urządzeń w naszej ofercie stale się powiększa, bo współczesna elektronika staje się coraz bardziej złożona, zminiaturyzowana, wrażliwa na ładunki elektrostatyczne i tym samym wymaga odpowiedniego traktowania. Przykładem mogą być mikroskopy, lupy i sprzęt do kontroli optycznej, a także manipulatory i urządzenia do BGA.

Narzędzia do mikrokontrolerów i Arduino

Istotną częścią produktów kierowanych w stronę prac projektowych stanowią zestawy ewaluacyjne, starter kity i narzędzia do mikrokontrolerów. BNS ma w sprzedaży kompleksowy zestaw produktów i rozwiązań do Arduino, w tym moduły czujników, komunikacyjne, wykonawcze (przekaźnikowe), zasilające i wiele innych.

BNS
tel. 32 250 45 42, www.bns.com.pl

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie