E-300W – nowoczesna nawijarka elementów indukcyjnych

| Prezentacje firmowe Produkcja elektroniki

AET wspólnie z angielskim partnerem, firmą Ingrid West Machinery, prezentuje nowoczesne urządzenie do uzwajania elementów indukcyjnych mogące wchodzić w skład wydajnych linii produkcyjnych, wpisując się w popularny trend Internetu Rzeczy.

E-300W – nowoczesna nawijarka elementów indukcyjnych

Nawijarka E-300W firmy Erasan to zaawansowane urządzenie stworzone zgodnie z najnowszą technologią i oprogramowaniem. Maszyna ma niewielkie wymiary, mieści się na typowym stole i odpowiada koncepcji Przemysłu 4.0, co umożliwia zdalne monitorowanie, tworzenie statystyk i centralne przechowywanie informacji. Nowa gama rozwiązań została zaprojektowana z myślą o wysokiej wydajności, obniżaniu kosztów i najnowocześniejszym systemie sterowania. Została stworzona platforma sprzętowa, która odczytuje zmienne w czasie rzeczywistym i udostępnia je online za pośrednictwem standardowej przeglądarki internetowej. Operatorzy mogą przeglądać informacje na żywo przez Internet z dowolnego miejsca na świecie za pomocą dowolnego inteligentnego urządzenia jak laptop, tablet lub smartfon.

Nawijarka może być zintegrowana z zaawansowanym napinaczem CWF2000 zapewniającym znakomitą jakość uzwojenia z uwagi na gwarancję stabilnego napięcia drutu nawojowego. Ma także wbudowane funkcje sieciowe.

Jest to uniwersalna konstrukcja pozwalająca na wykonywanie małych i średnich serii elementów indukcyjnych. Układ mechaniczny bazuje na silnikach bezszczotkowych zapewniających trwałość i możliwość regulacji obrotów w szerokim zakresie, nawet do 13 tys. rpm, co zapewnia dużą wydajność nawet przy nawijaniu wielozwojowych uzwojeń pierwotnych.

Główne cechy:

  • szeroki zakres zaawansowanych funkcji uzwajania, pozwalający na tworzenie najbardziej skomplikowanych cewek,
  • możliwość zapisywania i uruchamiania programów z głównego serwera firmy,
  • sprawdzanie statusu maszyny z dowolnego miejsca na świecie,
  • konfiguracja za pomocą ekranu dotykowego lub pilota za pomocą laptopa lub tabletu,
  • ergonomiczny interfejs pozwalający łatwo wyszukiwać i wybierać programy wykonawcze,
  • swobodne tworzenie kopii zapasowych w chmurze,
  • szeroki zakres opcji prędkości i momentu obrotowego
  • programy można dokumentować i pisać w Excelu.

 

AET
www.aet.com.pl

Zobacz również