PB Technik poszerza ofertę o produkty Treston Oy

| Prezentacje firmowe Aktualności

Nawiązując współpracę z nowym dostawcą najbardziej zależy nam na tym, żeby wprowadzić na polski rynek automaty, technologie i wyposażenie produkcji elektronicznej, których wyznacznikiem będzie najwyższa jakość, przekładająca się bezpośrednio na bezproblemową, bezawaryjną i przyjemną pracę ze sprzedawanymi przez PB Technik produktami.

PB Technik poszerza ofertę o produkty Treston Oy

Chcemy też, żeby oferta była kompleksowa i pozwalała klientom na zrealizowanie inwestycji zarówno w kompletne linie produkcyjne, jak i pojedyncze, rzemieślnicze stanowiska w jednym miejscu, za pośrednictwem doświadczonych i zaufanych pracowników Działu Handlowego i Działu Serwisu.

Kierując się tymi nadrzędnymi zasadami, od stycznia 2021 r. poszerzamy ofertę PB Technik o ergonomiczne stoły i krzesła do wyposażania stanowisk pracy firmy Treston Oy.

Fińska firma Treston Oy powstała z połączenia dwóch prywatnych firm ma ponad stuletnią historię i dziewięćdziesięcioletnie doświadczenie w konstruowaniu mebli dedykowanych tworzenia stanowisk pracy wniesione przez firmę Sovella Oy oraz ponad siedemdziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu mebli, modułów i akcesoriów do organizowania przestrzeni, które wniosła firma Treston Oy. Obecnie Treston Oy skupia się na produkcji i dostawach mebli przemysłowych, które są produkowane w dwóch fabrykach w Finlandii i sprzedawane na całym świecie.

Najważniejszą cechą mebli stanowiskowych produkowanych przez naszego fińskiego kontrahenta jest ergonomia. Stanowi ona główny czynnik wpływający na rozwój asortymentu firmy, ponieważ wpływa na bezpieczeństwo ręcznych procesów montażowych i testowych, minimalizuje ryzyko powstawania chorób zawodowych oraz wpływa na zwiększenie efektywności pracowników, co przekłada się bezpośrednio na redukcję kosztów produkcji.

Procesy produkcyjne w firmie Treston Oy realizowane są z najwyższą troską o środowisko naturalne. Już teraz firma skupia się na redukcji zużycia wody i energii, a 100% odpadów z tworzyw sztucznych i stali poddawana jest recyklingowi.

Asortyment oferowany przez Treston Oy to najwyższej jakości produkty, obejmujący ergonomiczne stoły robocze i akcesoria do nich, krzesła, wózki, szafy i kosze, spełniające światowe normy i standardy, takie jak IEC 61340 dotyczące wymagań administracyjnych i technicznych niezbędnych do tworzenia, wdrażania i utrzymywania programu ochrony przed elektrycznością statyczną, czy ISO class 7, dotyczącą pracy w clean roomach.

Niemal nieograniczona możliwość kombinacji stołów, pólek, nadstawek, pojemników, uchwytów, oświetlenia, szafek, szuflad i innych akcesoriów pozwala na złożenia stanowiska pracy szytego na miarę na każdym etapie procesu produkcyjnego, od działów RnD, kontroli jakości i dystrybucji, po seryjne stanowiska do montażu manualnego. Stół roboczy najłatwiej jest skomponować w wygodnym Konfiguratorze 3D, w którym wszystkie opcje wyposażenia są dostępne, a efekt projektu jest na bieżąco wyświetlany w widoku przestrzennym. Rysunki oraz listę artykułów można przesłać mailem na dowolny adres, lub skorzystać z możliwości automatycznego zapytania o ofertę.

Nawiązanie współpracy z PB Technik sp. z o.o. będzie wzmocnieniem europejskiej sieci dystrybucji firmy Treston Oy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

źródło: PB Technik