Poznaj router IBR600C firmy Cradlepoint

| Prezentacje firmowe Komunikacja

Balticad nawiązał współpracę z wchodzącą w skład grupy kapitałowej Ericssona firmą Cradlepoint – liderem rozwiązań chmurowych i wdrożeń systemów opartych na łączności LTE/5G.

Poznaj router IBR600C firmy Cradlepoint

Unikatowe rozwiązania komunikacyjne

Firma Cradlepoint to amerykański producent skalowalnych rozwiązań komunikacyjnych działających w sieciach LTE i 5G oraz dostarczający usługi chmurowe do zarządzania urządzeniami o nazwie NetCloud. Wspólną cechą produktów tej firmy jest wysoka dostępność usług (HA), którą można osiągnąć nie tylko w ramach jednego urządzenia, ale i w parze z istniejącymi urządzeniami oraz ze sprzętem innych producentów. Wyjątkową funkcjonalność zapewnianą przez rozwiązania Cradlepoint doceniają klienci, którzy mają do skomunikowania wiele rozproszonych oddziałów lub muszą połączyć w sieć posiadane urządzenia mobilne czy aplikacje IoT.

Jeśli szukacie Państwo rozwiązania komunikacyjnego zapewniającego bezpieczeństwo, takie jak w sprzęcie klasy enterprise i działające w sieciach SD-WAN, w którym dostępność sieci jest kluczowa z perspektywy funkcjonowania przedsiębiorstwa lub aplikacji i nie możecie pozwolić sobie na przerwy w komunikacji, to jest to propozycja dla Was. Za pomocą jednego routera można obsłużyć do czterech kart SIM, każdą od innego operatora, po to, aby zapewnić ciągłość transmisji danych nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dowiedz się więcej na warsztatach online!

Firma Balticad zaprasza do zgłaszania swoich projektów i pomysłów związanych z aplikacjami korzystającymi i z komunikacji w sieciach LTE/5G, w tym rozwiązań IoT, i aplikacji mobilnych, w których zastosowany może być router IBR600C firmy Cradlepoint. Autorzy najciekawszych zgłoszeń otrzymają to urządzenie i zostaną zaproszeni na prestiżowe warsztaty online prowadzone przez specjalistów firmy Cradlepoint i inżynierów Balticad, którzy są certyfikowanymi specjalistami w zakresie takich rozwiązań w Polsce. Możliwość wymiany opinii i uzyskania wsparcia technicznego we wdrożeniu własnego projektu może okazać się nieocenioną pomocą i skokiem milowych w rozwoju. Warto skorzystać. Zgłoszenia kwalifikacyjne można przesyłać w dowolnej formie na adres mailowy info@balticad.eu. Warsztaty odbędą się online 2 września 2021 roku.

 

Balticad Sp. z o.o.
www.balticad.eu
info@balticad.eu tel. 58 329 80 88

Zobacz również