Zindywidualizowane listwy elektryczne w ofercie mebli Reeco

| Prezentacje firmowe Elektromechanika

Grupa Renex rozszerzyła zakres elementów meblowych, które mogą być dopasowywane i modyfikowane indywidualnie do potrzeb klienta, o listwy elektryczne. Dotychczasowa oferta w tym zakresie obejmowała listwy zasilające 10- i 16-amperowe na 8 lub 9 standardowych gniazd elektrycznych montowane pionowo lub poziomo jako moduł na ramach stołów i wózków Reeco. Obecnie Grupa oferuje także możliwość realizacji indywidualnych zamówień dotyczących listew elektrycznych obejmujących wybrane przez użytkownika gniazda zasilające i do transferu danych.

Zindywidualizowane listwy elektryczne w ofercie mebli Reeco

Podobnie, jak w przypadku indywidualnych realizacji w zakresie innych modułów mebli Reeco - takich jak półki, uchwyty, ramy czy blaty - oferta nie ma minimalnego progu zamówienia, więc projekty mogą być realizowane już w liczbie jednej sztuki. Wszystkie projekty indywidualne realizowane są w oparciu o rozwiązania Reeco i podzespoły światowej klasy producentów, w tym - w przypadku listew elektrycznych - moduły marki Legrand, co pozwala na zapewnienie najwyższej jakości i estetyki wykonania.

Meble antystatyczne Reeco to seria modułowych produktów opracowanych z myślą o stosowaniu ich w warunkach przemysłowej produkcji i naprawy elektroniki. Meble umożliwiają tworzenie z nich w pełni przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i ergonomicznych stanowisk pracy, a dzięki zastosowanym materiałom i konstrukcji mogą być stosowane w strefach ochrony przed wyładowaniami elektromagnetycznymi.

źródło: Renex

Zobacz również