Nowe rozwiązanie w branży odzieży ochronnej - konfigurator odzieży ESD

| Gospodarka Aktualności

Należąca do Grupy Renex marka Reeco przedstawiła swój najnowszy konfigurator pozwalający na indywidualne dostosowanie odzieży ochronnej do potrzeb przedsiębiorstw. Jest to narzędzie online, które pozwala na szybkie i wygodne projektowanie spersonalizowanej odzieży ochronnej z funkcją ESD, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i norm bezpieczeństwa.

Nowe rozwiązanie w branży odzieży ochronnej - konfigurator odzieży ESD

Konfigurator Reeco umożliwia użytkownikom wybieranie spośród produktów takich jak fartuchy, bluzy czy koszulki. Pozwala na wybór rozmiaru, koloru i dodatkowych elementów, np. logo firmy, gwarantując, że każdy element będzie pasował do wymagań i oczekiwań danego przedsiębiorstwa.

Główne funkcje konfiguratora odzieży antystatycznej Reeco to:

  • personalizacja kolorystyki - bogata paleta kolorów pozwala na dostosowanie odzieży do wizerunku firmy;
  • wybór odpowiedniego rozmiaru - konfigurator umożliwia wybranie idealnego rozmiaru, gwarantując komfort noszenia i pełną ochronę;
  • podgląd materiału - klienci mogą zapoznać się z właściwościami różnych materiałów dostępnych na platformie;
  • dodatki - opcja dodawania logo przedsiębiorstwa.

Platforma umożliwia skonfigurowanie również odzieży do cleanroomów, czyli specjalistycznej odzieży zaprojektowanej do stosowania w strefach EPA oraz pomieszczeniach czystych. Materiały użyte do produkcji tej odzieży spełniają rygorystyczne wymogi panujące w tych przestrzeniach.

źródło: Reeco