Renex - twój dostawca technologii produkcji

| Energetab 2013

Renex jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Sukcesywnie poszerzając ofertę oraz przyczyniając się do sukcesów klientów, firma osiągnęła znaczącą pozycję, stając się cenioną w branży elektronicznej.

Renex - twój dostawca technologii produkcji

Renex pełni funkcję autoryzowanego dystrybutora firm zagranicznych, sprzedawcy hurtowego i detalicznego, producenta urządzeń i zabezpieczeń antystatycznych oraz eksportera. Firma prowadzi też sklep internetowy www.renex.com.pl i Autoryzowanego Centrum Szkoleniowe.

Renex oferuje możliwość skorzystania z wiedzy pracowników gromadzonej od ponad 20 lat. Doradcy techniczno-handlowi zapewniają bezpłatną, fachową pomoc na terenie całego kraju. Wizyta doradcy nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nie niesie także ze sobą żadnych zobowiązań. Celem jest zapewnienie fachowego doradztwa i właściwego rozpoznania potrzeb klienta.

Firma prowadzi także sprzedaż wysyłkową i zapewnia natychmiastową realizację zamówienia - 99% z nich realizowanych jest w 1 dzień.

Szkolenia

Cechą szczególnie wyróżniającą Renex jest prowadzenie szkoleń. Firma jest jedynym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym IPC w Europie Środkowo-Wschodniej. Tylko ono umożliwia uzyskanie pełnych certyfikatów IPC, otwierających drogę do nowych, wymagających rynków. Międzynarodowy certyfikat IPC uznawany jest na całym świecie za gwarancję jakości wykonywanych produktów i usług. W trakcie przeprowadzanych szkoleń kursanci korzystają z profesjonalnych urządzeń i narzędzi.

Demoroom

Zainteresowanym przedsiębiorcom Renex prezentuje urządzenia produkcyjne w praktyce. Prowadzi szkolenia i zapewnia doradztwo dla inżynierów, operatorów i technologów. Firma dysponuje również kompletnie wyposażonymi liniami produkcyjno-naprawczymi do elementów SMD/BGA.

Oferta handlowa

Lutowanie i demontaż

Urządzenia specjalistyczne

Urządzenia produkcyjne

Meble produkcyjne i warsztatowe

Inspekcja i kontrola jakości

Narzędzia ręczne

Czyszczenie powierzchni

Zabezpieczenia antystatyczne

Pochłaniacze dymów i oparów

Renex
www.renex.com.pl

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie