Przegląd oferty Soyter Components - złącza elektroniczne

| Technika

Soyter Components to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji komponentów elektronicznych, elektromechanicznych i oświetleniowych, której początki sięgają roku 1995. Naszą misją jest budowanie wizerunku firmy jako propagatora najnowszej myśli technicznej, źródła doradztwa i wsparcia projektowego oraz solidnego, rzetelnego dostawcy elementów, produktów i usług.

Przegląd oferty Soyter Components - złącza elektroniczne

Jako jeden z wiodących dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektromechanicznych i oświetleniowych dysponujemy szeroką ofertą, która gwarantuje kompleksową obsługę oraz zakup wielu istotnych elementów w jednym źródle, od dławnic, obudów oraz peszli, przez diody lub anteny, aż po komputery embedded i moduły transmisji bezprzewodowej.

Jesteśmy w stanie dostarczyć produkt do praktycznie każdej aplikacji. Mimo to początki działalności Soyter Components wiążą się z sektorami przemysłu ciężkiego, takimi jak transport, budowa maszyn oraz energetyka. Dziedziną, której poświęciliśmy szczególną uwagę, są złącza. Nasza ofertę w tym zakresie zbudowaliśmy w oparciu o rozwiązania takich firm, jak Harting, Ilme czy Anderson Power Products.

Aby rozszerzyć nasze kompetencje, z biegiem lat podejmowaliśmy współpracę z nowymi dostawcami złączy. Obecnie mamy w ofercie wyroby takich producentów, jak Degson, EDAC, Euroclamp, Euroblock, Euroconn, MH Connectors oraz kilku uznanych, dalekowschodnich dostawców.

Dzięki temu w asortymencie Soyter Components znalazły się złącza interfejsowe, szpilkowe, panelowe, terminal block, RF, złącza kart SIM czy SD oraz specjalne rozwiązania wodoszczelne. Doświadczenie, zdobyte w sektorze przemysłowym oraz zupełnie nowe produkty pozwoliły nam stworzyć ofertę dla dowolnej aplikacji elektronicznej.

Każdy z zaopatrujących nas producentów specjalizuje się w innej dziedzinie, przez co oferuje technologie oraz rozwiązania konkurencyjne cenowo oraz dopasowane do wszystkich aplikacji. Jest to cecha, dzięki której docieramy do jeszcze większej liczby klientów, gdyż jesteśmy w stanie sprostać ich wymaganiom oraz wymogom ich projektów.

Wśród naszych dostawców znajdują się takie firmy, jak Euroclamp oraz Degson, których oferta w głównej mierze opiera się na złączach typu terminal block. Największym atutem obydwu producentów jest wysoki stosunek ceny do jakości oraz szeroka gama oferowanych rozwiązań. W zależności od potrzeb, klient może wybierać między innymi spośród bezśrubowych, transformatorowych, barierowych, uniwersalnych, czy złączy panelowych.

Duży asortyment tych dwóch firm obejmuje rzecz jasna więcej rodzajów terminal blocków, lecz najważniejszy w tym wszystkim jest fakt, iż niezależnie od typu złącza firm Euroclamp oraz Degson stanowią doskonałą alternatywę dla zdecydowanie droższych producentów, nie odbiegając jednocześnie jakością oraz funkcjonalnością.

Warto wspomnieć, że wymienieni producenci mają w ofercie także inne produkty. W przypadku obu dostawców będą to, komplementarne z terminal blockami, obudowy na szynę DIN. Co więcej, Degson ma także okrągłe złącza czujnikowe w różnych rozmiarach, które nierzadko znajdują zastosowanie w automatyce przemysłowej.

Soyter Components jest także dystrybutorem złączy interfejsowych kanadyjskiej firmy EDAC, która może poszczycić się szeroką, zróżnicowaną ofertą. Producent ten ma złącza D-Sub, USB 2.0/3.0/3.1, HDMI, RJ45 a także panelowe, szpilkowe i do kart. Poza bogatym, rozbudowanym asortymentem, EDAC ma w zanadrzu jeszcze jeden istotny atut.

Specjaliści z Toronto są w stanie przeprojektować swoje rozwiązania zgodnie z potrzebami klienta. Dzięki temu możliwe jest opracowanie niestandardowego złącza, dostosowanego do konkretnej aplikacji. Wysokie kompetencje kanadyjskiego producenta potwierdzają aplikacje, w których używane są jego komponenty.

EDAC jest dostawcą wszystkich elementów połączeniowych między innymi do komputera Raspberry Pi. Pokazuje to niezwykle wysoką jakość oferowanych rozwiązań oraz bardzo atrakcyjną cenę, co w efekcie umożliwia zastosowanie ich w masowych aplikacjach.

Kompleksowa oferta podzespołów i usługi

Korzystając ze zdobytych przez nas doświadczeń i wiedzy naszych dostawców oraz ich współpracowników, jesteśmy w stanie przedstawić klientom kompleksową ofertę nie tylko z zakresu dystrybucji. Soyter Components na życzenie klienta zajmuje się także projektowaniem oraz produkcją elektroniki, między innymi pod kątem aplikacji typu embedded z użyciem naszych komputerów typu SoM, bazujących na systemach Android i Linux.

Przy projektowaniu płyt interfejsowych stosujemy złącza z naszej oferty. Daje to gwarancję, że użyte rozwiązania będą w pełni dopasowane do wymagań aplikacji klienta. Każde z naszych kompleksowych rozwiązań legitymuje się odpowiednią funkcjonalnością, jakością oraz atrakcyjną ceną.

Dysponujemy szeroką gamą innych elementów oraz usług. Oferujemy obudowy, elementy kompensacyjne, anteny, wyświetlacze oraz inne komponenty, które umożliwiają kompletną integrację w postaci gotowego urządzenia. Na zamówienie klienta obrabiamy obudowy, integrujemy panele HMI oraz klawiatury membranowe.

Kompleksowość naszego asortymentu sprawia, że możemy zaoferować klientom komponenty elektroniczne, elektromechaniczne oraz oświetleniowe o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Wśród naszych dostawców znajdują się uznani, certyfikowani producenci o wieloletnim doświadczeniu w swojej branży.

Mając na uwadze dobro naszych klientów, świadczymy usługi związane z zakupionymi produktami. Rzetelność oraz doświadczenie w działaniu, a także oparta na najnowszych technologiach oferta to nasze mocne strony.

Soyter Components

Zobacz również