merXu.com - 100 000 ofert w kategorii artykuły elektrotechniczne

| Wydarzenia

Produkty elektrotechniczne oferowane na platformie merXu obejmują szeroki zakres urządzeń, aparatów, osprzętu i narzędzi przydatnych w pracach elektroinstalacyjnych.

merXu.com  - 100 000 ofert w kategorii artykuły elektrotechniczne

Narzędzia i akcesoria dla elektrotechnika - co można znaleźć na platformie Merxu?

MerXu to platforma internetowa dedykowana producentom oraz odbiorcom działającym we wszystkich branżach przemysłu w Czechach, Estonii, Polsce, Słowacji i na Litwie. Przeznaczona jest wyłącznie dla firm, a jej zadaniem jest połączenie sprzedawców oraz nabywców.

Jakie rodzaje produktów elektrotechnicznych oferuje merXu?

Produkty elektrotechniczne oferowane na platformie merXu obejmują szeroki zakres urządzeń, aparatów, osprzętu i narzędzi przydatnych w pracach elektroinstalacyjnych. Artykuły poszukiwane przez klientów zostały zakwalifikowane do jednoznacznie i przejrzyście określonych kategorii:

  • oprawy wewnętrzne, zewnętrzne, źródła światła oraz osprzęt oświetleniowy - artykuły do zastosowania w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, obiektach użyteczności publicznej oraz przemysłowych,
  • aparatura elektryczna – aparatura modułowa, wyłączniki, rozłączniki, bezpieczniki, aparatura kontrolno-pomiarowa, a także baterie i akumulatory,
  • gniazda i włączniki – szeroki wybór osprzętu elektrycznego,
  • kable i przewody oraz elementy prowadzenia kabli – kable telekomunikacyjne i elektroenergetyczne oraz przewody i kable instalacyjne, a także sterownicze i sygnalizacyjne wraz z akcesoriami montażowymi,
  • rozdzielnice i obudowy – rozdzielnice metalowe i z tworzywa, a także obudowy i szafki licznikowe,
  • złączki listwowe i instalacyjne,
  • energia odnawialna – ogniwa fotowoltaiczne, inwertery oraz elementy mocowań i instalacji.

Wymienione wyżej kategorie produktów obejmują najczęściej poszukiwane na rynku artykuły, ale merXu to również elektromobilność, systemy odgromowe a także inne, mniej popularne kategorie z dziedziny elektrotechniki i oświetlenia.

Merxu – oferta producentów o ugruntowanej pozycji

MerXu postawiło na profesjonalizm w doborze ofert. Na platformie dominują wyroby wysokiej jakości Wiele z nich pochodzi z asortymentu znanych w branży elektrotechnicznej producentów o ugruntowanej na świecie pozycji rynkowej. W technice oświetleniowej znaleźć można artykuły marki Philips, Paulmann czy Osram oraz jej córki zajmującej się głównie techniką LED i rozwiązaniami smart, czyli Ledvance. Aparatura elektryczna to z kolei Schneider Electric, Hager i ABB.

Platforma nie ogranicza się jednak wyłącznie do światowych liderów rynku, oferując również artykuły rodzimych producentów znanych klientom z Czech, Polski, Słowacji, Litwy i Estonii.

Kim są dostawcy MerXu?

Zadaniem MerXu jest połączenie nabywcy z kupującym. Platforma nie zajmuje się jednak rynkiem detalicznym, mogą się na niej zarejestrować wyłącznie przedsiębiorcy. Warunkiem uczestnictwa w serwisie jest rejestracja swojej firmy w Czechach, Estonii, Polsce, Słowacji lub na Litwie. Zarówno dostawcy, jak i odbiorcy przechodzą weryfikację, a po przystąpieniu do usługi mogą korzystać z wielu funkcjonalności, m. in. prowadzenia negocjacji cenowych, składania zapytań ofertowych czy zakupy zbiorcze i wielokrotne.

Obsługa klienta prowadzona jest w 6 językach, co ułatwia komunikację między uczestnikami serwisu.