Technologia pomiarowa VOLTCRAFT do użytku mobilnego

| Promocje

Oszczędność czasu w pracy w terenie: technika pomiarowa VOLTCRAFT pomaga w rozwiązywaniu problemów i naprawie bezpośrednio na miejscu.

Technologia pomiarowa VOLTCRAFT do użytku mobilnego

Nowoczesne maszyny stają się coraz bardziej wydajne technicznie, ale również coraz bardziej zaawansowane. Nie tylko ze względu na Internet przedmiotów i inteligentne komponenty wielu producentów polega na koncepcjach zdalnej konserwacji - ale w większości przypadków rozwiązywanie problemów i naprawa są przeprowadzane bezpośrednio na miejscu. Conrad Electronic oferuje innowacyjne, mobilne i cyfrowe technologie pomiarowe w jakości laboratoryjnej do stosowania w terenie. Dzięki temu usterki można szybko znaleźć i naprawić - oszczędzając czas i koszty.

"Dzięki wysokiej jakości narzędziom firmy VOLTCRAFT, elektrycy, monterzy, serwisanci i inni użytkownicy z branży elektrotechnicznej mogą bezpośrednio na miejscu usuwać i naprawiać usterki. To oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów dla wszystkich zaangażowanych", wyjaśnia Harald Lehner z Conrad Electronic. " Oferujemy pełną gamę mobilnych technologii pomiarowych w najwyższej jakości- od rejestratorów danych do przetwornic"

Rejestratory danych są urządzeniami pomiarowymi służącymi do długoterminowej rejestracji danych pomiarowych - takich jak krzywe temperatury lub wilgotności. Mogą być one wykorzystywane na przykład do sprawdzania systemów grzewczych lub monitorowania warunków środowiskowych instalacji zewnętrznych.

"Profesjonaliści polegają na oscyloskopach przy pozyskiwaniu, przechowywaniu i przetwarzaniu wyników pomiarów. VOLTCRAFT oferuje doskonałe oscyloskopy i pasujące do nich sondy do większości zastosowań", mówi Lehner. "Do użytku mobilnego oscyloskopy USB firmy VOLTCRAFT mogą być podłączone do notebooków (lub laptopów) - obsługiwana jest większość systemów operacyjnych".

W zakresie wyszukiwania kabli, VOLTCRAFT oferuje szeroką gamę profesjonalnych lokalizatorów kabli, które pozwalają na uzyskanie głębokości wyszukiwania 15 cm i więcej. Dzięki endoskopom i długim sondom można niezawodnie rozpoznawać uszkodzenia kabli nawet w szybach lub sufitach podwieszanych. Testery kabli i urządzenia do ich kontroli mogą znacznie zmniejszyć nakład pracy podczas poszukiwania przerw lub zwarć w sieciach kablowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o pomiar długości pojedynczego kabla miedzianego, czy o testowanie włókien światłowodowych - VOLTCRAFT zapewnia odpowiednie narzędzie dla profesjonalistów.

Szczególnie popularne wśród elektryków, monterów i serwisantów są ręczne multimetry, które umożliwiają łatwe i poręczne rozwiązywanie problemów. Dzięki szerokiemu zakresowi wyposażenia, od bezpieczników samoczynnie resetujących po multimetr ze zintegrowaną kamerą termowizyjną, te wszechstronne urządzenia są niezawodnymi partnerami w terenie.

Falowniki sinusoidalne dostarczają czyste napięcie przemienne z prawdziwą falą sinusoidalną. . Dzięki temu nadają się szczególnie do użytku z wrażliwymi odbiorcami, takimi jak telewizory lub komputery, które są podatne na awarie w przypadku nieprawidłowości w napięciu zasilania. Zastosowanie elektroniki sterowanej mikrokontrolerem sprawia, że najważniejsze parametry są stale monitorowane, co przekłada się na niezwykle wysoką niezawodność i bezpieczeństwo.

Asortyment  VOLTCRAFT uzupełnia bogata oferta akcesoriów do urządzeń pomiarowych, takich jak adaptery i kable pomiarowe, które znacznie ułatwiają codzienną pracę profesjonalistów i dzięki wysokiej jakości i użytecznym narzędziom pozwalają uniknąć problemów.  

 "W ramach zapewnienia jakości wszystkie przyrządy pomiarowe marki VOLTCRAFT są kalibrowane w produkcji zgodnie z normami fabrycznymi. Zapewnia to wysoką jakość i przestrzeganie limitów tolerancji określonych w danych technicznych instrukcji obsługi", wyjaśnia Lehner. "Niezależnie od tego, czy chodzi o niezawodność, trwałość czy łatwą obsługę, narzędzia VOLTCRAFT oferują wartość dodaną dla wszystkich fachowców z branży elektrycznej w zastosowaniach mobilnych".

Poznaj produkty VOLTCRAFT do pracy w terenie: https://www.conrad.pl/urzadzenia-voltcraft-do-zastosowan-mobilnych