Świętuj z Conrad 40 lat marki VOLTCRAFT!

| Promocje

Z okazji jubileuszu marki VOLTCARFT w ofercie znajdą się limitowane edycje, specjalne dostępnych produktów seryjnych, a także nowe produkty sprzedawane z jubileuszową zniżką.

Świętuj z Conrad 40 lat marki VOLTCRAFT!

Jakość i innowacyjność przy optymalnym stosunku ceny do wydajności dla potrzeb klientów. Od ponad 40 lat VOLTCRAFT projektuje produkty, które charakteryzują się niezawodnością i precyzją w każdym calu. Urządzenia do pomiarów elektrycznych i środowiskowych, zasilacze sieciowe i laboratoryjne, technologie ładowania, baterie, akumulatory i endoskopy: przez cztery dekady dobrze wykonane i innowacyjne produkty VOLTCRAFT udowodniły swoją wartość, stając się wyborem projektantów produktów, naukowców, wykonawców, inżynierów serwisowych, studentów, uczniów, praktykantów, miłośników techniki i wykwalifikowanych majsterkowiczów. Patrząc na sektor elektroniczny, 40 lat to prawie wieczność. Oznacza to, że tylko naprawdę przemyślane linie produktów mogą utrzymać się na rynku przez tak dugi okres czasu i VOLTCRAFT jest jedną z nich.

 Nie ma postępu bez innowacji

Harald Lehner jest ekspertem ds. produktów, który od ponad 30 lat towarzyszy marce VOLTCRAFT. Zna ponad 1700 produktów VOLTCRAFT lepiej niż własną kieszeń. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego oczekuje się od techniki pomiarowej,  technologii ładowania i zasilania w codziennej pracy w laboratoriach, warsztacie i zakładach produkcyjnych: „Środowisko pracy, w którym używany jest nasz sprzęt, zmienia się w zawrotnym tempie, a czas tworzenia innowacji technicznych jest coraz krótszy. Dlatego nieustannie w sposób dynamiczny rozwijamy nasze produkty, aby coraz bardziej optymalizować i ułatwiać pracę”.  Nic więc dziwnego, że wiele urządzeń Voltcraft  w ciągu czterech dekad zdobyło uznanie i nadal przyciąga klientów, dzięki swoim funkcjom, które konkurencja włączyła do swojego sprzętu znacznie później.

 Dokładność pomiaru

Urządzenia Voltcraft wyróżnia także jakość wykonania. Produkowane są one w certyfikowanych zakładach, które spełniają wysokie standardy jakości rynku europejskiego. Ścisła kontrola jakości zapewnia spełnianie przez urządzenia norm jakościowych, takich jak  CE, VDE i ISO. Poza wysokimi technicznymi wymaganiami jakościowymi spełnione są także dyrektywy RoHS i REACH. Ponieważ w testach i pomiarach ważna jest przede wszystkim dokładność, urządzenia Voltcraft są standardowo kalibrowane fabrycznie (bez certyfikatu). Dodatkowo Conrad Electronic oferuje za dodatkową opłatą oficjalne wzorcowanie dla niemal każdego urządzenia pomiarowego z certyfikatem zgodnym z normą DIN EN ISO 9001:2015 lub z normą DIN EN ISO/IEC 17025:2018 (laboratorium akredytowane przez DakkS).

Co czeka klinetów Conrad w jubileuszowym roku marki VOLTCRAFT?

40 lat Voltcraft – to jest powód do świętowania! Co miesiąc klienci mogą oczekiwać na specjalny, jubileuszowy produkt miesiąca. W ofercie znajdą się limitowane edycje specjalne dostępnych produktów seryjnych, a także nowe produkty sprzedawane z jubileuszową zniżką. Co więcej, zespół ekspertów Voltcraft planuje co miesiąc prezentować innowacyjny asortyment do pomiarów, testowania i diagnostyki. Szczegółowe informacje na temat działań w roku jubileuszowym można znaleźć na stronie: https://www.conrad.pl/voltcraft-40lat