Wystawa Thermal Management

Instytut Elektroniki Politechniki Łódzkiej zaprasza do wzięcia udziału w Wystawie „Thermal Management” organizowanej w dniach 25-27 czerwca 2007 w Łodzi. Wystawa będzie połączona z VII edycją Międzynarodowej Konferencji MicroTherm - Thermal Problems in Electronics (http://www.microtherm.edu.pl), w której każdorazowo biorą liczny udział ludzie nauki, z kraju i z zagranicy, zajmujący się zagadnieniami cieplnymi w różnych obszarach elektroniki. Z tego powodu zachęcamy wszystkie firmy, których obszar zainteresowania obejmuje problemy cieplne w micro-, nano-, opto-, czy energoelektronice do wzięcia udziału w Wystawie. Wydarzenie to da możliwość spotkania się, nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy osobami reprezentującymi strefę B+R, odbiorcami produktów oraz przedstawicielami przemysłu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym MicroTherm 2007 -Instytutem Elektroniki Politechniki Łódzkiej, tel.: 042 631 26 47, faks 042 636 79 99, microtherm@p.lodz.pl.

Posłuchaj
00:00
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Pomiary
Conrad na didacta 2026: nowoczesna aparatura pomiarowa i Przemysł 4.0 w edukacji technicznej
Produkcja elektroniki
Rozwiązania edge AI oraz innowacje w dziedzinie systemów wbudowanych na targach Embedded World 2026
Produkcja elektroniki
Wielomiliardowa współpraca GlobalFoundries i Renesas. Nowy etap zabezpieczania dostaw półprzewodników
Komponenty
GigaDevice rozwija sieć dystrybucji w Europie – SEMITRON nowym partnerem w regionie DACH
Mikrokontrolery i IoT
Edge computing w praktyce przemysłowej – Mouser uruchamia centrum wiedzy dla inżynierów AI i IoT
Produkcja elektroniki
Kompleksowe źródło wiedzy o branży - Informator Rynkowy Elektroniki 2026
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Luty 2026
Magazyn
Styczeń 2026
Magazyn
Grudzień 2025

Jak wózek do drukarki 3D może wpłynąć na komfort pracy z technologią druku trójwymiarowego?

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii druku 3D rośnie zainteresowanie nie tylko samymi urządzeniami, ale także dodatkowymi akcesoriami i meblami pod drukarki. Jednym z elementów, który może znacząco poprawić wygodę i efektywność pracy z drukarką 3D, jest specjalistyczny wózek.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów