Farnell podpisał umowę dystrybucujną z Fox Electronics

Farnell ogłosił podpisanie globalnej umowy dystrybucyjnej z Fox Electronics, wiodącym producentem regulatorów częstotliwości. Dzięki temu, klienci korzystający z usług Farnell, Newark/element14 i element14 będą mieli dostęp do pełnej oferty rezonatorów kwarcowych, oscylatorów, generatorów TCXO i VCXO oraz rewolucyjnych oscylatorów XpressO firmy Fox Electronics.

Posłuchaj
00:00
W układach XpressO zastosowano nietypowe układy ASIC, zaprojektowane tak by zminimalizować wszelkie szumy. Układy XpressO XO i VCXO dostępne są w wielu różnych obudowach i są przystosowane do pracy z różnymi napięciami zasilania. Mogą być skonfigurowane do generowania częstotliwości z zakresu od 0,75 MHz do 1350 MHz, przy zachowaniu ekstremalnie niskiego jitteru.

W ramach porozumienia, Fox Electronics zobowiązał się wspierać koncern Premier Farnell w działaniach marketingowych na całym świecie i współtworzyć informacje na temat swoich produktów, publikowane w portalu element14 – innowacyjnym serwisie społecznościowym dla inżynierów elektroników. Fox Electronics będzie dzielić się nowymi informacjami oraz wspierać inżynierów w ich pracy.

Dzięki globalnej sieci dystrybucji koncernu Premier Farnell i serwisowi element14, nowe produkty Fox Electronics będą mogły być zamawiane za pomocą wielojęzycznych stron internetowych i regionalnych biur sprzedaży, w praktycznie dowolnych ilościach z dostawą na następny dzień. Pozwoli to zapewnić klientom Fox Electronics wspaniały poziom wsparcia w trakcie sprzedaży i pomocy technicznej.

"Nasza współpraca z Fox Electronics jest świetnym przykładem naszych starań, jakie podejmujemy, by móc oferować klientom najnowocześniejsze oscylatory i rezonatory kwarcowe." – powiedziała Marianne Culver, dyrektor działu zarządzania dostawami koncernu Premier Farnell. „Wspieramy naszych klientów, nawiązując silne i kluczowe dla rynku porozumienia strategiczne."

"Bardzo się cieszymy, że możemy poszerzyć naszą współpracę z koncernem Premier Farnell. Łącząc innowacyjne produkty Fox Electronics z pierwszorzędnym modelem biznesowym wspierającym inżynierów od początku etapu projektowania, aż po etap produkcji, będziemy mogli dotrzeć do klientów w sposób znacznie bardziej efektywny." – powiedział E.L. Fox, prezes Fox Electronics.

Powiązane treści
Wamco Ligthing podpisuje z grupą Premier Farnell globalną umowę dystrybucyjną
Nowe rodziny złączy firmy Multicomp do płytek PCB w magazynach Farnell element14
Nowe obudowy Weidmuller CH20M na magazynach Farnell
Farnell uruchamia pierwszy w branży, internetowy kanał telewizyjny dla inżynierów elektroników
Premier Farnell nagrodzony w konkursie ICSA za przejrzystość zarządzania
Farnell zwiększa ofertę złączy sygnałowych marki Molex
Farnell wspiera projekt P.I.W.O. Politechniki Wrocławskiej
Najnowsze produkty i rozwiązania projektowe dla robotyki w ofercie Farnell
Farnell znacząco powiększa ofertę produktów marki Samtec
Farnell prezentuje LED Holders – dedykowane podstawki Molex do struktur LED dużej mocy
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Rozwiązania Same Sky z zakresu łączności, systemów audio i zarządzania temperaturą
Komponenty
Samsung zwiększa inwestycje do 73 mld USD, przyspieszając rozwój chipów AI
Komponenty
Apple skupuje mobilną pamięć DRAM, ograniczając dostępność dla konkurencji
Produkcja elektroniki
Znowu rosną ceny półprzewodników
Aktualności
Drogie pamięci wypchną z rynku podstawowe komputery
Aktualności
Zakończono podział Creotech Instruments. Debiut giełdowy Creotech Quantum już 17 kwietnia
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026
Magazyn
Luty 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów