Analog Devices i Richardson podpisali umowę o dystrybucji układów w.cz.

Umowa zawarta pomiędzy Analog Devices i Richardson RFPD, dystrybutorem podzespołów w.cz. i mikrofalowych, obejmuje kompletną ofertę układów w.cz. i technologii przetwarzania sygnałowego Analog Devices. W ramach umowy należący do Arrow Electronics Richardson zapewni wsparcie dla układów radiowych Analog Devices, jak również dla asortymentu produktów analogowych, mixed-signal oraz cyfrowego przetwarzania sygnałów firmy.

Posłuchaj
00:00

Dystrybucję rozpoczęły już placówki Richardsona w obu Amerykach, a w I połowie 2012 r. zacznie się sprzedaż w sieci oddziałów firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Chinach i Japonii.

Poza wymienionymi Analog Devices dostarczy za pośrednictwem Richardsona wysokiej jakości przetworniki danych, wzmacniacze, układy MEMS, DSP i zasilania.

Marcin Tronowicz

Powiązane treści
Rynek wzmacniaczy mocy w.cz. osiągnie w 2022 r. 31 mld dolarów
Analog Devices przejął za 2 mld dolarów dostawcę układów w.cz.
Mouser i ADI zawarły globalną umowę dystrybucyjną
Analog Devices obniża koszty testowania MEMS-ów
Analog Devices zyskuje w III kw.
Analog Devices stawia na szybkie przetworniki
Analog Devices i Texas Instruments przewidują zmiany na rynku DSP
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
RS przejmuje Distrelec - powstaje nowy potentat dystrybucji przemysłowej
Komponenty
Generatywna sztuczna inteligencja zmienia globalny rynek procesorów
Aktualności
Samsung otwiera w Warszawie największe centrum biznesowe w Europie
Aktualności
Samsung i OpenAI nawiązują strategiczne partnerstwo na rzecz rozwoju globalnej infrastruktury AI
Produkcja elektroniki
Powstaje gigant wart 4,4 mld dolarów - czwarty co do wielkości dostawca sprzętu do produkcji płytek półprzewodnikowych w USA
Optoelektronika
Smartwatche napędzają rozwój wyświetlaczy Micro LED
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Wrzesień 2025
Magazyn
Sierpień 2025
Magazyn
Lipiec 2025

Najczęstsze błędy przy projektowaniu elektroniki i jak ich uniknąć

W elektronice „tanio” bardzo często znaczy „drogo” – szczególnie wtedy, gdy oszczędza się na staranności projektu. Brak precyzyjnych wymagań, komponent wycofany z produkcji czy źle poprowadzona masa mogą sprawić, że cały produkt utknie na etapie montażu SMT/THT albo testów funkcjonalnych. Konsekwencje są zawsze te same: opóźnienia i dodatkowe koszty. Dlatego warto znać najczęstsze błędy, które pojawiają się w projektach elektroniki – i wiedzieć, jak im zapobiegać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów