XIV Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

W dniach 20-21.10.2014 r. na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, odbędą się targi pracy dla elektroników i informatyków. Targi odbywają się dwa razy do roku (luty/marzec oraz październik) i bierze udział ponad 40 wystawców. Wiele przedsiębiorstw występuje na targach już po raz kolejny.

Posłuchaj
00:00

Udział w Targach Pracy na WEiTI PW daje możliwość zaprezentowania się przedsiębiorstw i ich wyrobów wśród ok. 3300 studentów, którzy wkrótce ukończą studia i staną się potencjalnymi pracownikami lub odbiorcami ich produktów. Na tę wydziałową imprezę zapraszani są również studenci i absolwenci z innych zbliżonych profilem kształcenia Wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni z całej Polski.

Organizatorzy zapraszają przedsiębiorstwa związane z elektroniką i informatyką do zaprezentowania swojej oferty pracy i praktyk, a szczególnie serdecznie firmy projektujące i wytwarzające urządzenia elektroniczne.

Powiązane treści
XI Targi Pracy dla Elektroników i Informatyków oraz Wystawa Polskiej Elektroniki
XIV Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków z Wystawą Polskiej Elektroniki
Targi pracy na Politechnice Gdańskiej
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Sprzęt dla półprzewodników bije rekordy – AI i nowe technologie napędzają globalny rynek do 138 mld USD!
Zasilanie
Trina Storage i Stiemo zbudują w krajach bałtyckich sieć potężnych magazynów energii
Projektowanie i badania
Dania chce mieć najpotężniejszy na świecie komputer kwantowy
Elektromechanika
Dold wzmacnia międzynarodową obecność - tworzy nowy oddział sprzedaży w Polsce
Projektowanie i badania
Tranzystory diamentowe odmienią elektronikę dużej mocy
Zasilanie
Nowy standard ładowania EV: EVerged i AMPECO połączą siły, by stworzyć sieć 5000 punktów w 2 lata
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Lipiec 2025
Magazyn
Czerwiec 2025
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2025

Komponenty indukcyjne

Podzespoły indukcyjne determinują osiągi urządzeń z zakresu konwersji mocy, a więc dążenie do minimalizacji strat energii, ułatwiają miniaturyzację urządzeń, a także zapewniają zgodność z wymaganiami norm w zakresie EMC. Stąd rozwój elektromobilności, systemów energii odnawialnej, elektroniki użytkowej sprzyja znacząco temu segmentowi rynku. Zapotrzebowanie na komponenty o wysokiej jakości i stabilności płynie ponadto z aplikacji IT, telekomunikacji, energoelektroniki i oczywiście sektorów specjalnych: wojska, lotnictwa. Pozytywnym zauważalnym zjawiskiem w branży jest powolny, ale stały wzrost zainteresowania klientów rodzimą produkcją pomimo wyższych cen niż produktów azjatyckich. Natomiast paradoksalnie negatywnym zjawiskiem jest fakt, że jakość produktów azjatyckich jest coraz lepsza i jeśli stereotyp "chińskiej bylejakości" przestanie być popularny, to rodzima produkcja będzie miała problem z utrzymaniem się na rynku bez znaczących inwestycji w automatyzację i nowe technologie wykonania, kontroli jakości i pomiarów.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów