Delphi i Worldspace współpracują

Koncern Delphi oraz Worldspace Satellite Radio zawarły umowę, na mocy której Delphi zaprojektuje pierwszy w historii mobilny satelitarny odbiornik radiowy dla firmy Worldspace, przeznaczony na europejski rynek wtórny. Firma ta wybrała także Delphi na swojego głównego producenta europejskich odbiorników, które również będą oparte na projektach referencyjnych Worldspace i będą przeznaczone do montowania jako elementy wyposażenia fabrycznego. Zaprojektowany przez Delphi na europejski rynek wtórny odbiornik będzie odbierał sygnał satelitarnego radia cyfrowego (SDR) z satelity Worldspace, który swoim zasięgiem obejmuje Europę. Start projektu zaplanowano na 2009 rok.

Posłuchaj
00:00
Powiązane treści
Delphi opracowało system sterowania gestami dla motoryzacji
10 lat centrum technicznego Delphi w Krakowie
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
Chips Act 2.0 – być albo nie być Unii Europejskiej na rynku półprzewodników
Komponenty
Mouser Electronics rozszerza ofertę: globalna umowa dystrybucyjna z firmą Transtector
Produkcja elektroniki
TSMC wzmacnia produkcję chipów w USA. Branża mówi o inwestycjach do 250 mld dolarów
Komponenty
Nowa opłata dla rynku elektroniki. Obejmie smartfony, laptopy i tablety
Komponenty
Apple prowadzi rozmowy z Intelem i Samsungiem o produkcji procesorów w USA
Produkcja elektroniki
Essemtec zaprezentuje rozwiązania dla produkcji elektroniki podczas seminarium w Kownie
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Kwiecień 2026
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów