Yamaha Motor Europe roszerza ofertę i zakres współpracy z firmą Renex

| Gospodarka Artykuły

Yamaha Motor Europe IM pogłęba współpracę z długoletnim partnerm - firmą Renex, zapewniając tym samym najwyższy standard obsługi klientów z Polski i Rumunii oraz wzmacniając pozycję firmy w regionie. Oprócz dotychczas oferowanych urządzeń firmy Yamaha, takich jak drukarka YCP10, automaty montażowe serii YS/YSM czy rozwiązania inspekcyjne 3D AOI i X-Ray, Renex rozszerzy ofertę o urzadzania Yamaha i-Pulse - automaty montażowe serii M10, M20, S10 oraz rozwiązania montażu hybrydowego S20.

Yamaha Motor Europe roszerza ofertę i zakres współpracy z firmą Renex

- Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia współpracy z naszym partnerem - firmą Renex. Nowy wymiar naszej współracy pozwoli nam w dalszym ciągu oferować z powodzeniem wielofunkcyjne urządzenia serii Yamaha YS/YSM o ugruntowanej już na rynku pozycji. Ponadto, od dnia dzisiejszego w ofercie firmy Renex znajdują się również produkty Yamaha i-Pulse. Jesteśmy przekonani, że pierwszorzędna oferta firmy Yamaha pozwoli wzmocnić obecność firmy Renex w Polsce i Rumunii oraz wpłynie na całkowity udziału firmy w rynku, przede wszystkim z korzyścią dla klientów - mówił dyrektor generalny Yamaha Motor Europe IM - Ichiro Arimoto.

- Szeroki wachlarz urządzeń Yamaha umożliwi nam z powodzeniem konkurować w unikalnych segmentach rynku. Z radością przyjmujemy nowe możliwości biznesowe jakie oferują najnowocześniejsze rozwiązania firmy Yamaha i najlepsze w swojej klasie maszyny. Rozszerzenie oferty zdecydowanie wpłynie na udział firmy Renex w rynku w Europie Środkowej - stwierdził Predrag Topić, właściciel i prezes firmy Renex.

Oferta automatów i-Pulse dostępna jest na stronie internetowej Renex - www.renex.com.pl/pokaz_kategorie.php?cid=49.