wersja mobilna
Online: 359 Niedziela, 2018.04.22

Biznes

Zbliża się kolejna edycja Energetabu

poniedziałek, 03 lipca 2017 07:55

Tegoroczne targi Energetab zostaną zorganizowane już po raz trzydziesty. Impreza to największe w Polsce i regionie targi urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego o unikalnej formule i klimacie. Tegoroczna impreza będzie miała miejsce w dniach 12-14 września 2017 r.

Targi Energetab to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych - zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Przyjeżdża na nie wiele firm z Czech, Słowacji oraz Ukrainy. W ubiegłym roku Energetab odwiedziło około 20 tys. osób, a wzięło w nich udział około 700 wystawców.

Tradycyjnie już, podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami szczególnie wyróżniające się produkty, zgłoszone przez wystawców. Nie zabraknie również atrakcji dla zwiedzających targi, dla których wystawcy przygotowali cenne nagrody w konkursach multimedialnych. Przyjedź i świętuj ten jubileusz z całą branżą!

 

World News 24h

sobota, 21 kwietnia 2018 19:58

Chinese e-commerce firm Alibaba Group Holding Ltd has acquired Chinese chip maker Hangzhou C-SKY Microsystems to underpin its cloud-based “internet of things” business, an Alibaba spokeswoman said on Friday. “Alibaba aims to empower different industries through our cloud-based IoT solutions, in which chips play a significant role. The acquisition of Hangzhou C-SKY Microsystems, a leading Chinese supplier of embedded CPU cores, underlines our commitment to driving the development of the chip industry,” the spokeswoman said in a statement, referring to central processing units.

więcej na: www.reuters.com