Zbliża się kolejna edycja Energetabu

| Gospodarka Artykuły

Tegoroczne targi Energetab zostaną zorganizowane już po raz trzydziesty. Impreza to największe w Polsce i regionie targi urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego o unikalnej formule i klimacie. Tegoroczna impreza będzie miała miejsce w dniach 12-14 września 2017 r.

Zbliża się kolejna edycja Energetabu

Targi Energetab to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych - zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Przyjeżdża na nie wiele firm z Czech, Słowacji oraz Ukrainy. W ubiegłym roku Energetab odwiedziło około 20 tys. osób, a wzięło w nich udział około 700 wystawców.

Tradycyjnie już, podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami szczególnie wyróżniające się produkty, zgłoszone przez wystawców. Nie zabraknie również atrakcji dla zwiedzających targi, dla których wystawcy przygotowali cenne nagrody w konkursach multimedialnych. Przyjedź i świętuj ten jubileusz z całą branżą!

Zobacz również