Wygraj dron DJI Spark!

Trwa 5-tygodniowy konkurs firmy Farnell element14, w którym uczestniczyć mogą europejscy klienci firmy. Nagrodami są vouchery do Decathlonu oraz dron DJI Spark. Aby wziąć udział w konkursie należy odwiedzić stronę football.farnell.com/pl i typować wyniki kluczowych gier. Nagrody będą mogły wygrać osoby, które opowiedzą o swoich najlepszych produktach ze sklepu Farnell element14. Wyniki będą prezentowane na żywo na tablicy.

Posłuchaj
00:00

Zostało jeszcze 5 okazji do wygrania drona. Daty i godziny pozostałych jeszcze rund są następujące:

  • Czwarta runda - rozpoczyna się 30.06 o godzinie 8:00, a kończy z upływem 03.07;
  • Piąta runda - rozpoczyna się 06.07 o godzinie 8:00, a kończy z upływem 07.07;
  • Szósta runda - rozpoczyna się 10.07 o godzinie 8:00, a kończy z upływem 11.07;
  • Siódma runda - rozpoczyna się 14.07 o godzinie 8:00, a kończy z upływem 14.07;
  • Ósma runda - rozpoczyna się 15.07 o godzinie 8:00, a kończy z upływem 15.07.

Na koniec każdej tury będzie ogłaszanych po trzech zwycięzców, z których każdy otrzyma kartę upominkową o wartości 130 zł do zrealizowania w sklepie Sport e-shop.

Na koniec konkursu autor najbardziej kreatywnego wpisu otrzyma nagrodę główną, czyli dron DJI Spark w kolorze Alpine White. Zwycięzca zostanie ogłoszony w ciągu 48 godzin od momentu zakończenia konkursu, czyli wraz z zakończeniem mistrzostw w Rosji.

Więcej na temat konkursu piłkarskiego Farnella można dowiedzieć się pod adresem football.farnell.com.

źródło: Farnell

Powiązane treści
Chris Breslin obejmuje stanowisko prezesa firmy Premier Farnell
Farnell element14 dołącza do piłkarskiego szaleństwa i uruchamia konkurs dla klientów
Premier Farnell inwestuje w zaopatrzenie oraz dołącza nowych dostawców
Premier Farnell ogłasza nową globalną współpracę z SiTime
Farnell element14 wprowadza Raspberry Pi 3 Model B+
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
XV Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej – miejsce spotkania wiedzy, praktyki i technologii
Elektromechanika
BSH otwiera nową fabrykę małego AGD pod Rzeszowem. Inwestycja warta niemal 600 mln złotych
Komponenty
Globalna sprzedaż chipów osiągnęła w kwietniu 110,5 mld dolarów
Komponenty
Broadcom zwiększa sprzedaż układów AI, ale prognozy nie spełniają wysokich oczekiwań rynku
Komponenty
Farnell rozszerza ofertę specjalistycznych rozwiązań dla rynku dronów
Produkcja elektroniki
Chips Act 2.0: Bruksela zmienia kurs w strategii półprzewodnikowej i stawia na popyt
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Maj 2026
Magazyn
Kwiecień 2026
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026

Rozwiązania dotykowe dla inteligentnych wyświetlaczy kokpitowych

Branża motoryzacyjna zmienia się w niespotykanym dotąd tempie, a nowoczesne pojazdy wymagają wyświetlaczy kokpitowych, które są nie tylko zachwycające wizualnie, ale także bezpieczne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Rozszerzona generacja Microchip's M1 kontrolerów ekranów dotykowych maXTouch pozwala sprostać tym wyzwaniom.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów