wersja mobilna
Online: 397 Wtorek, 2018.06.19

Biznes

Premier Farnell inwestuje w zaopatrzenie oraz dołącza nowych dostawców

wtorek, 12 czerwca 2018 12:28

Firma Premier Farnell podsumowała inwestycje na rzecz zwiększenia stanów magazynowych oraz ogłosiła wzbogacenie swojej oferty o kilkunastu nowych dostawców. W rezultacie w minionym roku oferta firmy uległa znacznemu poszerzeniu. W ciągu ostatnich 12 miesięcy firma zainwestowała niemal 100 milionów dolarów w dodatkowe zapasy magazynowe, zwiększając ich łączną wartość z 350 mln USD rok temu do 444 mln USD obecnie.

Tym samym zwiększyła się dostępność produktów, na które występuje największe zapotrzebowanie oraz pojawiło się wiele nowości. Przekłada się to na 77 tysięcy nowych kodów identyfikacyjnych produktów, jakie dodano do sklepu Farnell element14 w ciągu ostatniego roku.

Uzupełnieniem inwestycji w stany magazynowe jest wprowadzenie do oferty koncernu Premier Farnell podzespołów pochodzących od szeregu nowych dostawców. Wśród nich znajdują się takie firmy, jak Xilinx, Nordic Semiconductor, Integrated Device Technology i Arduino, które zdecydowanie zwiększyły wybór dostępny dla klientów. Nowości pojawiły się w całym zakresie kategorii produktów dystrybuowanych przez Farnell element14, począwszy od półprzewodników, przez systemy łączeniowe, układy pasywne i elektromechaniczne, komputery jednopłytkowe, a kończąc na aparaturze kontrolno-pomiarowej, w której Farnell element14 przewodzi na rynku renomowanych dystrybutorów.

źródło: Farnell

 

World News 24h

wtorek, 19 czerwca 2018 20:07

Lightwave Logic has bought the polymer technology intellectual property assets of BrPhotonics Productos Optoelectrónicos of Brazil. The acquisition advances Lightwave Logic’s patent portfolio of electro-optic polymer technology with 15 polymer chemistry materials, devices, packaging and subsystems patents. It further strengthens the company’s design capabilities as it prepares to enter the 400Gbps integrated photonics marketplace. BrPhotonics’ intellectual property patent portfolio dovetails with Lightwave Logic’s development of 50Gbps packaged modulators as part of its P2IC platform to address 400Gbps datacenter and high-performance computing opportunities.

więcej na: www.electronicsweekly.com