Farnell element14 wyróżniony nagrodą firmy Honeywell za najlepszą praktykę marketingową

| Gospodarka Aktualności

Farnell element14 otrzymał od firmy Honeywell nagrodę za "Best Marketing Practice Distributor of the Year" za wyniki uzyskane w 2017 roku. Farnell element14 ściśle współpracował z zespołami handlowymi i marketingowymi Honeywella, by stworzyć wielokanałową kampanię, która umożliwi pozyskiwanie klientów i wykorzystywanie szans. Działania marketingowe doprowadziły w 2017 r. do wzrostu sprzedaży o 6%.

Farnell element14 wyróżniony nagrodą firmy Honeywell za najlepszą praktykę marketingową

Kampania była wspierana przez reklamy zewnętrzne, aktywność w Internecie - przekierowania do dedykowanych stron docelowych oraz banerów, e-maili, objaśnień i wsparcia sprzedaży.

- Farnell element14 wykonał znakomitą pracę, przyciągając inżynierów projektantów, aby uzyskać bardziej szczegółowy wgląd w nasze portfolio. Nowy wygląd promującej strony internetowej zwiększył liczbę wyświetleń o 40%, co jest wielkim sukcesem, a także pokazuje wagę bardzo głębokiego partnerstwa między producentem i partnerami handlowymi o wysokiej jakości usług - powiedział Harry Joch, Pan EMEA Distribution Leader for Honeywell.

źródło: Farnell element14

Zobacz również