Społeczność element14 ogłasza konkurs "Project14 Test Instrumentation Design Contest"

| Gospodarka Aktualności

Przedstawiciele element14.com ogłosili rozpoczęcie najnowszego konkursu z serii Project14, w ramach którego członkowie społeczności mogą opracować projekt aparatury kontrolnej, bazując na dowolnie wybranych komponentach. Najbardziej kreatywne zgłoszenia zostaną nagrodzone profesjonalnym zestawem narzędziowym, podarowanym przez Farnell element14, oraz bonem o wartości 100 dolarów, możliwym do wykorzystania w serwisie transakcyjnym Farnell element14.

Społeczność element14 ogłasza konkurs "Project14 Test Instrumentation Design Contest"

Project14 to comiesięczny konkurs projektowy, zorganizowany z myślą o uczestnikach o dowolnym poziomie umiejętności. Konkurs ma pomagać w prezentowaniu pomysłów oraz we wzajemnym uczeniu się od siebie. Członkowie społeczności element14 w otwartej ankiecie co miesiąc wybierają nowy temat projektu, a biorący udział w konkursie mogą interpretować go w sposób, jaki uznają za stosowny.

Wśród konkursowych nagród znajduje się 18-elementowy zestaw narzędzi Journeyman oraz 6-elementowy zestaw narzędzi podstawowych - oba marki Klein Tools. Dodatkowo, uczestnicy którzy zaproponują rozwiązania bazujące na płytce BBC micro:bit, dla ułatwienia przygotowania proponowanego projektu otrzymają taki minikomputerek bezpłatnie.

Aby wziąć udział w konkursie „Project14 Test Instrumentation Design Contest”, wystarczy zarejestrować konto w serwisie społeczności elemen14 i zgłosić wpis na blogu, w którym opisany jest pomysł oraz sposób, w jaki można go zrealizować.

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 listopada 2018 roku. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie www.element14.com/community/community/project14/test-instrumentation.

źródło: Farnell

Zobacz również