Farnell element14 wprowadza do oferty komponentów przemysłowych produkty marki IDEC

| Gospodarka Produkcja elektroniki

Farnell element14 nawiązał współpracę z firmą IDEC, producentem działającym w branży automatyki przemysłowej i sterowania. W ramach nowej umowy europejscy klienci firmy Farnell element14 otrzymają dostęp do ponad 900 produktów marki IDEC, a wśród nich do nowych 16- i 22-milimetrowych przełączników przemysłowych, systemów zatrzymania awaryjnego, przełączników bezpieczeństwa, sygnalizacyjnych kolumn świetlnych, oprzyrządowania panelowego oraz przekaźników, zasilaczy i skanerów laserowych.

Farnell element14 wprowadza do oferty komponentów przemysłowych produkty marki IDEC

- Apem i Farnell element14 już od jakiegoś czasu z powodzeniem współpracują i odnoszą sukcesy. Bardzo cieszymy się, że teraz będziemy mogli wzbogacić ofertę sklepu Farnell element14 o produkty marki IDEC. Firma IDEC cieszy się wieloletnim uznaniem i reputacją dobrego producenta produktów wysokiej jakości, spełniających potrzeby różnorodnych aplikacji z zakresu automatyki przemysłowej oraz systemów krytycznych pod względem bezpieczeństwa. Jesteśmy pewni, że dodanie urządzeń marki IDEC do oferty sklepu Farnell element14 będzie kluczowe dla dalszego rozwoju obu naszych firm - powiedział Ian Mcstay, Apem i IDEC Sales a Distribution Manager.

W trakcie minionych 12 miesięcy koncern Premier Farnell, spółka matczyna firmy Farnell element14, zainwestował znaczące kwoty w zaopatrzenie swoich magazynów oraz w rozwój oferty o produkty nowych dostawców. IDEC to najnowsza firma, której produkty zostały dodane do portfolio Farnell element14.