Premier Farnell nawiązał globalną współpracę z dostawcą zabezpieczeń wbudowanych - firmą Zymbit

| Gospodarka Aktualności

Premier Farnell ogłosił zawarcie nowej globalnej umowy dystrybucyjnej z amerykańskim Zymbitem, deweloperem sprzętowych modułów bezpieczeństwa, które pozwalają na fizyczne i cyfrowe zabezpieczenie urządzeń IoT. Nowa franczyza zapewni klientom Farnell element14 dostęp do popularnego modułu bezpieczeństwa Zymkey 4i, który gwarantować będzie profesjonalną ochronę rodzinie komputerów jednopłytkowych Raspberry Pi, wykorzystywanych w krytycznych aplikacjach Internetu Rzeczy.

Premier Farnell nawiązał globalną współpracę z dostawcą zabezpieczeń wbudowanych - firmą Zymbit

Zymkey 4i oferuje unikatowe rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa przeznaczone dla programistów, którzy chcą chronić własność intelektualną i dane zawarte w produktach IoT, wdrażanych do pracy poza zabezpieczeniami w postaci infrastruktury fizycznej czy systemów firewall. Produkty Zymbit charakteryzują się łatwością integracji, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez odpowiedzialne za bezpieczeństwo podmioty, niezależnie od ich wielkości. Obecne zastosowania produktów firmy Zymbit obejmują między innymi monitorowanie rurociągów naftowych, inteligentnych sieci energetycznych, systemów ECU czy fizycznych punktów kontroli dostępu.

Moduł Zymkey 4i dostępny jest w Ameryce Północnej za pośrednictwem Newark element14, w Europie dzięki Farnell element14 i przez element14 w regionie Azji i Pacyfiku.

źródło: Farnell