Farnell element14 publikuje drugi tom e-booka "Essential Tips for Makers"

| Gospodarka Aktualności

Internetowa społeczność element14 opublikowała drugi tom swojej popularnej serii e-booków "Essential Tips for Makers". Jest to bezpłatny, dostępny do pobrania podręcznik, zawierający rady ekspertów na temat druku 3D, tworzenia list elementów potrzebnych do realizacji projektów, bezpieczeństwa na terenie zakładów oraz odnośnie do wielu innych zagadnień. Najnowszy tom jest kontynuacją pierwszej części, która została wydana w 2017 roku.

Farnell element14 publikuje drugi tom e-booka "Essential Tips for Makers"

Do kluczowych zagadnień poruszanych w przewodniku należą m.in. porady na temat tego jak uzyskać najlepsze rezultaty podczas drukowania projektów 3D, jak utrzymywać stanowisko pracy na profesjonalnym poziomie, czy też jak zapewnić bezpieczeństwo pracy w warsztacie lub laboratorium.

- W nowym e-booku dzielimy się wskazówkami pochodzącymi m.in. od naszych najbardziej aktywnych współpracowników, partnerów z serwisu Hackster.io i od zespołu "element14 Prezentuje". Mamy nadzieję, że najnowsza edycja e-booka "Essential Tips for Makers" będzie stanowić świeże spojrzenie i motywację dla twórców na wszelkich poziomach umiejętności i doświadczenia - mówiła Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w społeczności element14 i firmie Farnell element14.

Nowy e-book "Essential Tips for Makers" można pobrać za darmo z biblioteki e-booków społeczności element14.com. W tym celu należy zarejestrować się na www.element14.com. Kompletny wybór e-booków można przeglądać pod adresem www.element14.com/community/community/publications/ebooks.

źródło: Farnell element14