Premier Farnell powiększa ofertę produktową dzięki nowym, globalnym umowom dystrybucyjnym

| Gospodarka Aktualności

Premier Farnell ponownie powiększył swoją ofertę poprzez jej wzbogacenie o wyroby nowych producentów. Nowe umowy o zasięgu globalnym, podpisane z wiodącymi na rynku markami, pozwolą zaoferować klientom dostęp do kilku nowych linii produktów w kluczowych sektorach rynku. Obejmą podzespoły z grupy elementów połączeniowych, pasywnych i elektromechanicznych oraz z grupy półprzewodników.

Premier Farnell powiększa ofertę produktową dzięki nowym, globalnym umowom dystrybucyjnym

Rozszerzona oferta firmy Premier Farnell daje klientom większy wybór produktów przeznaczonych do zastosowań w motoryzacji, przemyśle, branży pomiarowej oraz automatyce przemysłowej i budynkowej, do tworzenia urządzeń mobilnych, budowy inteligentnych sieci elektroenergetycznych, zarządzania energią, przygotowywania infrastruktury sieciowej, automatyzacji biur i do wielu innych aplikacji.

Nowe, globalne porozumienia dystrybucyjne, w ramach których firma będzie gromadzić komponenty w magazynach Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej oraz element14 w Azji i krajach Pacyfiku obejmują m.in. takich partnerów, jak:

  • Osram Opto Semiconductors - kluczowy gracz na rynku półprzewodników optoelektronicznych. Ma 40 lat doświadczenia w tworzeniu najnowocześniejszych produktów z zakresu oświetlenia, wizualizacji i technologii czujnikowej. Międzynarodowa umowa dystrybucyjna wprowadza do oferty firmy Premier Farnell wysoce wydajne diody LED, źródła światła, lasery i czujniki.
  • Nidec Copal - wiodący na rynku producent komponentów optycznych, elektronicznych i mechanicznych, w tym przełączników, wentylatorów i potencjometrów. Tworzy produkty pod kątem zastosowań w medycynie, motoryzacji, przemyśle i sprzęcie AGD. Premier Farnell od teraz gromadzi w swoich magazynach przełączniki, elementy pasywne i wentylatory marki Nidec Copal.
  • Taoglas - wiodący dostawca anten i filtrów, w którego ofercie znajduje się kompletny wybór anten, zarówno zewnętrznych, wbudowywanych, jak i przeznaczonych do stacji bazowych, mających zastosowanie w aplikacjach M2M. Sklepy należące do firmy Premier Farnell gromadzą od teraz produkty marki Taoglas, przeznaczone do zastosowań przemysłowych, w tym na rynek motoryzacyjny, pomiarowy, stosowane w telemetrii, automatyzacji domów, w branży medycznej oraz w systemach inteligentnych sieci elektroenergetycznych.

źródło: Farnell

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie