Premier Farnell ogłasza nową globalną współpracę z SiTime

| Gospodarka Artykuły

Umowa dystrybucyjna z SiTime - liderem rynku w zakresie produktów MEMS (Micro-Electrical-Mechanical Systems) do pomiaru czasu - otworzy klientom firmy Farnell element14 dostęp do najnowszych elementów tego typu. Obecnie ponad miliard elementów SiTime do pomiaru czasu wykorzystywanych jest w szerokim zakresie zastosowań - od smartfonów, tabletów i aparatów fotograficznych, po systemy transportu lotniczego i wykrywania trzęsień ziemi.

Premier Farnell ogłasza nową globalną współpracę z SiTime

Farnell element14 będzie oferował ponad 200 oscylatorów SiTime, które są 30 razy bardziej wytrzymałe niż oscylatory kwarcowe, w tym:

  • Oscylatory SiT15XX μPower - mieszczące się w najmniejszej obudowie chipowej (CSP). Wysoka stabilność tych urządzeń o niskiej częstotliwości umożliwia stosowanie dłuższych trybów uśpienia, idealne dla urządzeń mobilnych, elektroniki noszonej czy produktów IoT.
  • Oscylatory Elite Platform SiT938X - zapewniające wyjątkową wydajność przy pracy w obecności powszechnych zagrożeń środowiskowych, takich jak wstrząsy, drgania, zakłócenia zasilania oraz zakłócenia elektromagnetyczne. Oscylatory SiT938X zostały opracowane z myślą o aplikacjach zgodnych z ASIL (Automotive Safety Integrity Level), takich jak zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS) i wykorzystywany w samochodach Ethernet 10/40/100G.

źródło: Farnell

Zobacz również