wersja mobilna
Online: 632 Piątek, 2018.03.23

Biznes

Premier Farnell podpisuje nową umowę dystrybucyjną z Amphenol SV Microwave

wtorek, 06 marca 2018 10:39

Premier Farnell ogłosił podpisanie nowej umowy z firmą Amphenol SV Microwave, co wzbogaci jego ofertę złączy, adapterów i wiązek kablowych przeznaczonych do instalacji radiowych o modele pracujące z wyższymi częstotliwościami mikrofalowymi, aż do 100 GHz. Farnell element14 będzie jedynym dystrybutorem magazynującym produkty Amphenol SV Microwave w Europie, otwierając tego producenta na nowe rynki i nowych klientów, oraz umożliwiając przy tym nabywanie potrzebnych produktów z wysyłką z magazynu już w dniu zamówienia.

Amphenol SV Microwave to światowy lider z branży radiowo-mikrofalowej. Od 50 lat projektuje i produkuje złącza współosiowe dla systemów radiowych i mikrofalowych oraz wiązki kablowe i komponenty pasywne. Produkty Amphenol SV Microwave sprawdzają się w zastosowaniach wojskowych, w IoT, systemach komunikacji 5G, komunikacji satelitarnej, instalacjach szybkiej transmisji danych, aeronautyce oraz w innych aplikacjach komercyjnych i telekomunikacyjnych.

źródło: Farnell

 


World News 24h

piątek, 23 marca 2018 14:04

The latest leak in the desktop processor wars finally reveals Intel's plans to launch an eight-core mainstream CPU, later in 2018. To many PC enthusiasts, this is nothing more than confirmation of a long-held belief that Intel is planning to beat AMD fair and square across the board in the mainstream, by yet again upping its core count - last year from four to six cores, and now adding two more, given the as yet unknown CPU a total of eight cores and 16 threads to play with.

więcej na: www.forbes.com