wersja mobilna
Online: 523 Piątek, 2018.05.25

Biznes

Czujniki TE Connectivity dostępne z magazynów Farnell element14

wtorek, 21 listopada 2017 11:54

Farnell element14 wprowadził do swoich magazynów szeroki wybór czujników firmy TE Connectivity (TE) - światowego lidera w produkcji sensorów i komponentów do wykonywania połączeń. Czujniki TE są od teraz dostępne na stronie Farnell element14 z dostawą tego samego dnia.

Dostęp do szerokiego wyboru sensorów pozwoli inżynierom z łatwością dobierać podzespoły do różnych aplikacji, opierając się na takich kryteriach, jak czułość, zakres pracy, precyzja oraz rozdzielczość i dokładność pomiarowa. Oferta produktowa TE pozwala na znalezienie komponentów zarówno do aplikacji przemysłowych, jak i konsumenckich, wymagających najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Do podzespołów TE, oferowanych przez Farnell element14 należą:

  • czujniki ciśnienia z wyjściami cyfrowymi lub analogowymi i układami kondycjonowania sygnałów, skalibrowane względem temperatury;
  • termistory NTC - spełniają specyficzne wymagania krytycznych aplikacji OEM;
  • czujniki temperatury i wilgotności - w szerokim zakresie warunków środowiskowych pozwalają mierzyć z dużą precyzją zarówno wilgotność względną, jak i temperaturę;
  • płytki deweloperskie z czujnikami - są niewielkie i pobierają małą moc, łatwo je podłączyć do wielu platform deweloperskich;
  • czujniki siły i obciążenia - łączą wytrzymałość z długoterminową stabilnością, a przy tym nie są kosztowne;
  • czujniki przepływu - niezawodne jak kontaktrony, służą do pomiarów przepływu i zużycia wody w różnych aplikacjach, a także do zabezpieczania pomp, systemów ogrzewania i chłodzenia oraz wykrywania przecieków.

Z pełnym wyborem czujników TE w Farnell element14 zapoznać się można na stronie pl.farnell.com/te-connectivity-sensor-solutions.

źródło: Farnell

 


World News 24h

piątek, 25 maja 2018 08:29

Taiwan-based pure-play foundry UMC plans to invest a total of US$1.25 billion in its China-based plants where production capacity will be expanded to meet local demand, said company co-president SC Chien at a recent event in Shanghai. UMC's 12-inch fab in Xiamen named United Semi and Hejian Technology, its 8-inch fab in Suzhou, as well as United DS Semiconductor, a Shandong-based subsidiary of it specializing in IC design services, will assist UMC in building its local presence in China, said Chien.

więcej na: digitimes.com