Ostatnie dni rejestracji na seminarium "360 Degrees of Low-power - Customer Demo Day"

| Gospodarka Aktualności

To już ostatnie dni rejestracji na Seminarium STMicroelectronics “360 Degrees of Low-power - Customer Demo Day” które odbędzie się 15 października w Sopocie, w budynku Sofitel Grand Hotel. Weź udział w odkrywaniu nowych rozwiązań dotyczących komponentów małej mocy. Zespół ekspertów przedstawi najnowsze produkty rozszerzające ofertę ST. Każdy proponowany temat będzie omawiany na stoisku demonstracyjnym, gdzie można będzie zobaczyć jak działają urządzenia ST w rzeczywistych przypadkach użycia.

Ostatnie dni rejestracji na seminarium "360 Degrees of Low-power - Customer Demo Day"

ST jest jedną z niewielu firm produkujących półprzewodniki, które opanowały wiele różnych technologii, i dzięki którym produkty końcowe mogą być znacznie mniejsze, szybsze, bardziej energooszczędne i niezawodne, a także wyposażone w nowe funkcje. Mogą pomóc sprostać wyzwaniom, przed którymi stają ludzie w codziennym życiu, realizując swoje aspiracje.

STMicroelectronics zachęca do wzięcia udziału w seminarium poświęconym polskiemu rynkowi, podczas którego przedstawi najnowsze i przyszłe rozwiązania technologiczne dotyczące oszczędzania energii, wydajności i ograniczenia wpływu na środowisko. Prelekcje firmowe będą przeplatane dyskusjami i omówieniami porównawczymi, a na specjalnie wydzielonej powierzchni wystawienniczej zorganizowana zostanie prezentacja nowych usług i produktów. Najnowsze rozwiązania z różnych obszarów technologicznych będą miały własne stoiska demonstracyjne, na których można będzie zobaczyć jak urządzenia ST działają w rzeczywistych przypadkach użycia. Każdą z demonstracji opiekować się będzie indywidualnie przydzielony specjalista ST, udzielający zainteresowanym wszelkich informacji.

Rejestracja na seminarium Low Power Demo Day: https://www.stpoland.com/360-degree-of-low-power/.
Sprawdź w agendzie dlaczego warto wziąć udział w tym jednodniowym seminarium: https://www.stpoland.com/.

źródło: STMicroelectronics

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie