Mellanox kupuje Titana IC

| Gospodarka Komunikacja

Mellanox Technologies przejmuje Titana IC, który specjalizuje się w szybkim dopasowywaniu złożonych wzorców i kontroli ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym dla zaawansowanych aplikacji bezpieczeństwa cybernetycznego i analizy danych. Rozwiązania przejętej firmy mają przyspieszyć procesy wyszukiwania i analizy danych oraz wzmocnić możliwości inteligentnej sieci Mellanox.

Mellanox kupuje Titana IC

- Od wielu lat współpracujemy z firmą Mellanox nad integracją naszego procesora RXP z zaawansowaną linią jednostek we/wy BlueField (IPU) Titana, a teraz będziemy w stanie osiągnąć nowe możliwości w obszarze cybernetycznej analizy, wykrywania i ochrony przed włamaniami oraz zaawansowanych aplikacji do analizy danych - powiedział Noel McKenna, CEO Titana.

System wbudowany układu RXP może jednocześnie obsługiwać sieci o wysokiej przepustowości, rozbudowane reguły i złożoności, co uzupełnia rozwiązania oparte o BlueField IPU firmy Mellanox. Obejmują one mechanizmy zwiększające efektywność sieci, pamięci masowych i procesów kryptograficznych.

źródło: Electronics Weekly

Zobacz również