Relpol uruchomił "Radar produktów"

| Gospodarka Aktualności

W ubiegłym tygodniu firma Relpol udostępniła nowy rodzaj wyszukiwarki dla klientów, tzw. "Radar produktów". Dzięki nowej funkcjonalności firmowej strony możliwe jest znalezienie miejsca - a nawet kilku miejsc - gdzie można poszukiwany produkt kupić, ale także natychmiastowe zaczerpnięcie technicznych informacji o produkcie.

Relpol uruchomił "Radar produktów"

"Radar produktów" dostępny jest na stronie https://www.relpol.pl/pl/Kontakt/Radar-produktow. Już teraz można sprawdzić, u którego z dystrybutorów i w jakiej miejscowości dostępne są produkty firmy Relpol - takie możliwości stwarza moduł radaru produktów dostępny w zakładce "Gdzie kupić", w serwisie internetowym www.relpol.pl.

Odnalezienie dystrybutora, miasta lub województwa obywa się przez ich wskazanie na rozwijalnej liście. Wyszukiwarka "Znajdź produkt" umożliwia odnalezienie produktu przez wpisanie indeksu, kodu lub nazwy produktu. Wystarczy wpisać minimum 3 znaki, a pojawi się lista z możliwymi podpowiedziami.

Radar jest w pełni interaktywny - po wybraniu preferowanego produktu (np. RM84-2012-35-1024), klikając na wybraną miejscowość lub przypisaną pinezkę, na mapie powyżej pokaże się wizytówka wybranej firmy, wraz z lokalizacją lub przekierowaniem do sklepu internetowego. Z tego poziomu można również sprawdzić parametry produktu, klikając w nazwę produktu na górnej belce - użytkownik zostanie przekierowany do karty produktu, w której znajdują się wszystkie informacje przypisane do produktu np. karta katalogowa certyfikaty, modele 2D i 3D oraz lista pozostałych produktów w danej grupie.

Cały czas w prawym dolnym rogu widoczne są lokalizacje, w których można kupić dany produkt. Taki sam widok, te same informacje o produkcie i jego dostępności uzyskać można, korzystając z wyszukiwarki produktów na stronie https://www.relpol.pl/Produkty/Znajdz-wg-parametrow.

Do "Radaru produktów" użytkownik będzie przekierowywany również, gdy przeglądając poszczególne grupy produktowe (np. Przekaźnik R4N) kliknie w zakładkę "Sprawdź, gdzie kupić".

Zasięg "Radaru produktów" będzie się powiększał - aktualnie firma pracuje nad kolejnymi wdrożeniami.

źródło: Relpol