Bezpłatna usługa przygotowania nadruku pasty lutowniczej

| Gospodarka Produkcja elektroniki

Grupa Renex zapowiedziała wprowadzenie nowej, bezpłatnej usługi doradczej w zakresie obsługi i szczegółowej analizy danych w procesie nadruku pasty lutowniczej. Usługa będzie realizowana przez specjalistów firmy Renex w przestrzeniach produkcyjnych zainteresowanych firm. W jej zakres wchodzić będzie pełne przygotowanie całego procesu nadruku pasty lutowniczej.

Bezpłatna usługa przygotowania nadruku pasty lutowniczej

Powszechnie szacuje się, że około dwóch trzecich wad powstających w toku produkcji pakietów elektronicznych jest wynikiem błędów na etapie nadruku pasty lutowniczej. W ramach kompleksowej usługi inżynier aplikacji pomoże właściwie sprofilować piec lutowniczy pod dany rodzaj pasty i przedstawi najistotniejsze parametry w procesie nadruku pasty i ustawień drukarki. Bezpłatnie dostępna będzie również szczegółowa analiza w zakresie inspekcji RTG, a wszystkie działania oparte będą o produkty i urządzenia najwyższej klasy światowych marek - SolderStar, Indium i SEC. Usługę dopełni szczegółowy raport w zakresie inspekcji RTG wykonanych testów oraz raport graficzny z wykonania profili lutowniczych. Ponadto zainteresowanym będą przekazywane materiały - pasty pozwalające na dalsze udoskonalanie procesu we własnym zakresie.

Nowa usługa jest częścią szerokiej oferty szkoleń i usług doradczych z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych realizowanych przez RENEX Group w ramach Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX.

Zainteresowani proszeni są o kontakt z doradcami techniczno-handlowymi - dth@renex.pl.

źródło: Renex